Bu Telefon Alınır mı?? LG P760 Optimus L9 - Sayfa 2

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 48 ve 48
Like Tree3Beğeni

Konu: Bu Telefon Alınır mı?? LG P760 Optimus L9

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakadaslar ebn 1 hafta oldu l9 alalı.. güncellemeden pek anlamıyorum ...acaba benım adroıt ıce crem sandıwch mı yoksa jell bean mı oldugunu nasıl anlarım..
    Ayarlar > Telefon hakkında > Yazılım sürümü orda yazar kardeş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

LG Çok iyi bir iş başarmış . Gerçekten bu telefon samsung olsaydı 1.500 tlden giriş yapardı piyasaya . Fiyat / Performans ürünü . Orta Seviye telefonlar arasında en iyisi. JB Güncellemesi aldı. LG Güncelleme yazılım ekibi değişti , artık tüm cihazlarını düzenli desteklerde bulunuyor. İnanıyorum ki gelecek android sürümlerinide alacaktır , çünkü cihazın özellikleri gelecek 4.3 veya 5.0 sürümü kaldıracaktır. Donanım açısından sıkıntısı yok güncelleme alır.

SDN Okuru

ben tlf yeni aldım ama oyun yok yada ben göremiyorum.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakadaslar ebn 1 hafta oldu l9 alalı.. güncellemeden pek anlamıyorum ...acaba benım adroıt ıce crem sandıwch mı yoksa jell bean mı oldugunu nasıl anlarım..
    ayarlardan yazılım ozellıkerınde androıd surumu yazar

lg bı yakınımda var şimdi 4.1 jb. ancak telefonun kamerası 5 olsa bıle pek ıyı denemez cozunurluk ıdare eder (540*960) ele oturması falan ıdare eder ama ben telefonu elıme aldıgımda pek ısınamadım yanı ben olsam almazdım dedım bıldırım ledı bulunmuyor . ıncelemelere baktıysan buyuk ekranlı telefonları en düşüğü olarak nıtelendırılıyor . ıslemcı ve ram da ıdare eder. ılla o fıyat aralıgında ıstersen alınabılır ama ustune koyabılırsen daha ıyı bısey alabılırsın.

ProRat` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fiyatı süper alınır bence.

murat25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alınır arkadaşım.ekranı da çok geniş.güzel telefon.donanım olarak ta S3'E göre sağlam.

KyA27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı murat25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alınır arkadaşım.ekranı da çok geniş.güzel telefon.donanım olarak ta S3'E göre sağlam.
    Kardeşim sen karıştırıyorsun herhalde optimus L9'la s3 arasında dağlar kadar fark var gerek işlemcisiyle gerekse ekran çözünürlüğüyle.

murat25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

donanım açısından söylüyorum.o yönden çok sağlam.

Tommy Vercetti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

powervr sgx 540 var çok eski

SDN Okuru

Standart p760

Ben alalı 4 ay oldu, dört defa güncelleme geldi. LG güncelleme yapmıyor diyen arkadaş sanırım hiç LG kullanmamış. En son bu sabah 38 mb. güncelleme kurdu. Telefon iyi, tavsiye ederim. Bu paraya daha fazlası olmaz.

dogan61selim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende bu cihazdan kullanıyorum. 800 TL'ye aldım. Öncelikle şunu diyim bu fiyat aralığında bu özellikte başka cihaz bulamazsın. Cihazda herhangi bir sorun yok. Tek sıkıntısı kamera ve ses konusunda biraz vasat. Ama diğer konularda hiç bir eksiği yok. Ayrıca diğer telefonlara göre bir sürü artı özelliği var. QuiqMemo vs. vs. Üstelik LG optimus ailesini güncelleyeceğini açıkladı. L9 en fazla 4.3'e kadar gider diye düşünüyorum.

Bende bu hafta alacağım bu telefonu .

SDN Okuru

Smile gayet güzel bir telefon :)

ben telefonu 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim yarıca birçok güncellemesi var ve androiddede hiçbir sorun yok

kardeşim sana tavsiyem azıcık daha kas lg optimus 4xhd al hem nvidia tegra 3 lü bir telefonun olsun. hem ona cyanogenmod android 4.2 yi yaptı yani aslına geliştirile bilir bir telefon kullanışlıda tek sorunu biraz fazla ısınıyor ama bu ısya rağmen öyle bi kasılma olmuyor.

SDN Okuru

Standart cevap

peki 800 tl büteçeye hangi telefonu önerirsiniz ? nokia lumia 620 falan olabilir mi

SDN Okuru

gayet güzel bi tlf bn kullanıyorm yaklasık 2 aydır cokta memnunum hiçbi ssikayetm yk kamerasıda gayety guzel.

SDN Okuru

Standart lg

bende bu telefondan alcam galıba ama cok kararsızım .. s3 mını mı lg optımus l9 mu?

Vikings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

L9 İle General Mobile Discovery'i araştırmanı öneririm. L9 kullandım ve şu anda g2 kullanıyorum 2sindende memnunum. L9 sana yeticeğini düşünüyorum istersende GM discovery de alabilirsin daha ucuz diye duymuştum. Genel olarak güzel telefon alınabilinir. Güncellemeye gelirsek her şey güncelleme değil Telefon alıcağı en son güncellemeyi aldı telefonu aldıktan sonra düzgün kullanımda 1.5 yıl idare edersin kesin bir bilgim yok belki 2 yıl kullanırsın orası ayrı sana bağlı. Telefonu alıcaksan kaçırma.

SDN Okuru

Abi l9 da görüntülü konuşma var mi ?

murphy adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nexus 4 al derim. 900-950 arasında fiyata bulabilirsin. GM Discovery 16gb modeli de güzel hem daha ucuz, 650tl falan.

SDN Okuru

güncellemeler hiçbi işe yaramıo telefon zaten oyun aracı değildir arkadaşım bu kadar kötülemene gerek yok 2 seneyi aşkın lg kullanıyorum ve daha hiçbir sorun yaşamadım bence dokunmatiklerde en iyisi lg o kadar çok yüksek işlem arayıp işlem yapıyorsan git tablet yada notebook falan al daha çok işine yarar ))

ben LG telefonlarını begeniyorum artık teknolojisi iyi ve kaliteli ürünler sunuyor L9 da güzel ve kullanışlı bir telefon almak isteyenlere tavsiye ederim

ben LG telefonlarını begeniyorum artık teknolojisi iyi ve kaliteli ürünler sunuyor L9 da güzel ve kullanışlı bir telefon almak isteyenlere tavsiye ederim

SDN Okuru

Meraba ben bu telefonu alalı 3-4 ay felan oldu çok güzel tüm özellikleriyle mükemmel bi telefon,herkes lg çok donuyor felan diyolar ama bende ne en ufak bi donma nede farklı bişey oldu ama 3 aydırda sürünüyorum,telefonda sorun yok tüm suç bende şöyle anlatayım turkcellden vodofona geçtim turkcell hatını çıkartamadım iğneyle denedim iğneyle çıkartım ama yanlışlıkla tellerden birini kırmışım telefonu alalı 4 ay oldu 1 ay kullandım, 3 aydır telefoncularda sürünüyor sim kart yuvası bulunamıyor yapmadığımız şey kalmadı sitelerdede yok heleki Lg optimus p760'sa hiçbirşey bulunmuyor eğer benim gibi sakarsan kesinlikle önermem tamamen dikkat isteyen bi telefon sakarlığa hiç gelmiyo geldiği anda sürünüyosun telefonu alalı 4 ay oldu ben 1 ay kullandım sadece,3 aydır telefonumu elime dahi almadım dükkan dükkan gezdiriyorum çok pişmanım telefon alıcaksanız özellikle sakarsanız samsung'dan caymayın Lgnin parçası bulunamıyor . SAKARSANIZ ÖNERMEM.

SDN Okuru

bir süredir kullanıyorum çok memnunum hiç bir sıkıntı çıkmadı sorunsuz

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)