Zenfone3 Huawei nova,p9lite 2017

yusuf eren 57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar yeni telefon alıcam faturaya ek olarak aklımda zenfone3 Huawei nova ve p9 lite 2017 var bunlardan birini mı almalıyım yoksa yazın çıkacak telefonları beklemeye degermi benim için en önemli kriterler ekran deneyimi çok video izliyorum,şık tasarım ve orta üst seviye işlemci vs.performans

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Garantisi iyi olsun kafam rahat etsın dersen Huawei
Kamerası iyi olsun dersen zenfone
İki telefonunda performansı zaten son derece yeterli

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar yeni telefon alıcam faturaya ek olarak aklımda zenfone3 Huawei nova ve p9 lite 2017 var bunlardan birini mı almalıyım yoksa yazın çıkacak telefonları beklemeye degermi benim için en önemli kriterler ekran deneyimi çok video izliyorum,şık tasarım ve orta üst seviye işlemci vs.performans
Şuan ki telefonun ney seni idare edecek bir telefon mu

yusuf eren 57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuan ki telefonun ney seni idare edecek bir telefon mu
Şu an GM discovery 1 kullanıyorum az çok idare ediyorum şimdilik ama baya kasmaya başladı ekranın sağ orta dokunmatiği bozuldu
--- Gönderi Güncellendi ---
Garantisi iyi olsun kafam rahat etsın dersen Huawei
Kamerası iyi olsun dersen zenfone
İki telefonunda performansı zaten son derece yeterli
Peki zenfone 3 eskidimi yani Android o alırmı

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Şu an GM discovery 1 kullanıyorum az çok idare ediyorum şimdilik ama baya kasmaya başladı ekranın sağ orta dokunmatiği bozuldu

Anladım kardeşim huawei bu aralar adın dan çok söz ettirmeye başladı zenfone 3 geçen sene çıktı sanırım alması lazım güncelleme konusun da firmanın insafına kaldın diye bilirim. Kullanıcı sensin yine de limitini belirle ona göre farklı cihazlara da yönele bilirsin ama o fiyat aralığın da seçtiğin cihazlar iyi kendi sınıfın da..

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882

P9 lite 2017 daha güncel bir telefon 7.0 ile geliyor yanlış bilmiyorsam. Daha güncel zenfoneden ama zenfoneninde kamerası gerçekten güzel