Yazım çok kötü nasıl düzeltebilirim solağım

Bu konuyu okuyanlar

desdinaa

Asistan
Reaksiyon puanı
40
merhaba arkadaşlar ben açık lise okuyorum ve solağım benim yazım aşırı kötü ben okul dönemimde el yazısı öğrendim ancak bunu neredeyse unuttum yıllarca doğru düzgün yazmadığım için sonrasında düz yazısına geçiş yapdım el yazım bile iyi değildi düz yazımsa felaket şuanda ingilizce öğrenmek istiyorum bunu not alarak yaparsam aynı anda yazımıda düzeltebilirim diye düşündüm ancak nasıl yapacağımı bilemiyorum el yazısınamı dönmeliyim düz yazıyının üstünemi gitmeliyim solak olduğumdan düşünüyorum ama yazı yazarken kolumda çok ağrı oluyor sizce yazımı düzeltmek için ne yapabilirim bununla ilgili herhangi bi video felanda bulamadım

Reaksiyon puanı
1,768
Okuma yazmayı baştan öğreniyormuş gibi a a a a b b b b c c c c gibi harfleri yavaşça yaz yazarken özen göster ve çok bastırma. Parmak antrenmanları yap ? şu hareket gibi bişiler ya da parmakların ile meksika dalgası yapmayı dene elini masaya koy avuç içi masaya değecek şekilde sonra serçe parmağı sonra yüzük sonra orta kaldırıp indir sıralya. Belki son dediklerim az da olsa işe yarar ama ilk dediğim yazı yazma olayını mutlaka yap

desdinaa

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Okuma yazmayı baştan öğreniyormuş gibi a a a a b b b b c c c c gibi harfleri yavaşça yaz yazarken özen göster ve çok bastırma. Parmak antrenmanları yap ? şu hareket gibi bişiler ya da parmakların ile meksika dalgası yapmayı dene elini masaya koy avuç içi masaya değecek şekilde sonra serçe parmağı sonra yüzük sonra orta kaldırıp indir sıralya. Belki son dediklerim az da olsa işe yarar ama ilk dediğim yazı yazma olayını mutlaka yap
saol dediklerini uygulayacağım ben genelde düz yazıda tamamen büyük harfler kullanıyorum küçüklere çalışmalıyım sence

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Düz yazıyla devam et. El yazısına hiç bulaşma.

Son mesajlar