Xperia Z Ekran Büyüme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

necatitasar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bilindigi üzere telefonumun sarj problemi vardı belki görenleriniz vardır konularımı neyse sadede gelelim;
2 kere servise gönderdim telefonumu ilk seferde yazılım güncellemesi yapıldı geri gönderildi fakat hala sarjım dayanmıyordu 2. kez gönderdim sorun bulunmadı geri gönderdiler yaklasık 1 hafta sonra bugün geldi elime klavyeden yazı yazarken sürkeli kasıyor hızlı yazmaya calıstıgımda ekran büyüyor ve ekranın cevresinde turkuaz renginde bir cerceve beliriyior ve home tusuna tıklamadan bu cerceveden kurtulamıyorum çözümünü bilen var mı? SERVİSE GÖNDERMEK İSTEMİYORUM ARTIK HER SEFERİNDE CÖZÜM BULUNMADAN GERİ GÖNDERİLİYOR ALLAH RIZASI İCİN BİLEN BİRİSİ VARSA Bİ YARDIM ETSİN YAHU :(

mafsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar-erişebilirlik-büyüteç hareketleri açıksa kapat büyük ihtimal ondan oluyor

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam konuyu bilmediğim soruyorum bataryada ne problemi vardı

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
tamamdır hocam hatırladım böyle olması kötü olmuş gerçekten

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Şöyle konuları okuyunca çok şaşırıyorum ya. Şanslımıyım acaba daha şu ana kadar aldığım teknolojik bir aleti hiç garantiye falan göndermedim. Xperia S'in ilk serisi sarı ekran sorunları vardı bende ilk çıktığı zaman, ilk seriden almıştım hiç bir sorun olmamıştı hala da kullanıyorum :D