Xperia m5 , lg g4 , z3 compact ,one m8

chzzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar uzun süredir yeni bi telefon almayı düşünüyorm ve aklımda bu telefonlar var .

Xperia m5
lg g4
z3 compact
one m8

şarjının iyi gitmesi, telefonun stabil olması kasmaması hızlı olması önemli benim için ve 3 4 sene götürmesi lazım .cok performans gerektiren oyunları oynamam telefonda . kamerada biraz iyi olsun yeterli benim için.
Compact ta biraz sıkıntılar oldugunu söylediler ve kamerası iyi değil sanırsam, one m 8 de sanki biraz eski kaldı gibi ve fiyatı hala yüksek . sanki en mantıklısı m5 i beklemek gibi geliyo siz ne dersiniz tavsiyelerinizi bekliyorm .

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
eğer ağır oyun filan oynamazsan bence en uygun fıyatlısını al. aralardında sana en yakın m5 gibi duruyor. z3x de güzel telefon her yönüyle ama ön kamerasını beğenmemiştim ben. g4 kullanıcısıym cok memnunum ama bir zaman sonra bu kadar para vermeli miydim telefona diye düşünüyorum 1500-1800 civarı m5 cıkacakmıs heralde cıkınca bak kamerasına hosuna giderse bence al. (hatta bu telefonların hepsinin kamerası iyidir yani aralarında cok fark olacağını sanmıyorum)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar uzun süredir yeni bi telefon almayı düşünüyorm ve aklımda bu telefonlar var .

Xperia m5
lg g4
z3 compact
one m8

şarjının iyi gitmesi, telefonun stabil olması kasmaması hızlı olması önemli benim için ve 3 4 sene götürmesi lazım .cok performans gerektiren oyunları oynamam telefonda . kamerada biraz iyi olsun yeterli benim için.
Compact ta biraz sıkıntılar oldugunu söylediler ve kamerası iyi değil sanırsam, one m 8 de sanki biraz eski kaldı gibi ve fiyatı hala yüksek . sanki en mantıklısı m5 i beklemek gibi geliyo siz ne dersiniz tavsiyelerinizi bekliyorm .
kardeş 3-4 yıl çogu android telefon saglıklı şeklide götürmez ya iphone a bak yada 2 yıl kullan android cihazları comapct 1 yıllık telefon kaldı 1 bilemedin 1.5 yıl ömrü aynısı m8 içinde geçerli m5 ve g4 e bak derim 2 side 2,5 yıl götürür devamında sıkıntılar yaşarsın....

chzzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen benimde kafama en cok yatan su an m5 zaten ama işlemcisi mediatek oldugu için kötü yorm yapanlar flan var bide sonucta orta segment telefonu diye z2 z3 al diyenlerde var bu yüzden biraz tereddütteyim . bide g4 ün kamerası daha iyi bildiğim kadarıyla ama diğer yönden sony bana daha cok güven veriyo bide arada 300 400 lira fark olacak dendiği gibi 1500 1600 a cıkarsa m5 bu farka g4 almaya değmez gibi geliyo bilmem doğru mu düşünüyorm

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Xperia m5 yerine xperia z3 tercih edebilirsin. Pil ömrü disinda ise Lg g4 tavsiye ediyorum

farukkemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
z3c kullanıcısıım ama m5 in daha iyi olacağını düşünüyorum. kamerası ve ekranı daha iyi olacaktır. performans tan ise emin değilim ama m9 plus ın işlemcisi sorun yaşatmaz herhalde. g4 te iyi bir telefon. m8 de iyi. tamamen size kalmış. küçük ekran isterseniz cevap belli ve nasıl bir ekran istediğinize karar vermelisiniz. bence m8 i eleyin. m9 çıktı ve a9 un tüm özellikleri sızdı ama g5 daha ortada yok. m5 ya da g4 ki yaklaşık olarak eşit donanıma sahipler. hangi arayüzü ve hangi tasarımı sevdiğinize bağlı. m5 e 2600 mah yetmez bence bu bir kriter olabilir.bence g4 almalısınız çünkü bir amiral ve arayüzü çok hoş ısınmıyor ekranı harika. hiçbir şeyi kötü değil.

chzzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M5 i Bekleyemedm ve g4 aldım telefonun tek sıkıntısı sarj oda cok yuklenmezseniz bi gunu rahat cikarir birde ilk aldgmda giris ekraninda doknmatk her sefernnde islemiyodu ama guncellemeyle o da duzeldi ama ekran bu kadar kaliteli olnca sarj da dayanmiyo tabi eger ki ben telefonu hic birakmam internetten cikmam diyosaniz da pek alnmaz gibi ama diger herseyi cok guzel ozellikle kamera ve hoparlor icinden cikan kulaklikta gayet kaliteli .

CaglarOzy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
M5 i Bekleyemedm ve g4 aldım telefonun tek sıkıntısı sarj oda cok yuklenmezseniz bi gunu rahat cikarir birde ilk aldgmda giris ekraninda doknmatk her sefernnde islemiyodu ama guncellemeyle o da duzeldi ama ekran bu kadar kaliteli olnca sarj da dayanmiyo tabi eger ki ben telefonu hic birakmam internetten cikmam diyosaniz da pek alnmaz gibi ama diger herseyi cok guzel ozellikle kamera ve hoparlor icinden cikan kulaklikta gayet kaliteli .

hayırlı olsun,güle güle kullan.ekran kalitesi 3000 lik bataryaya sahip de olsa telefonu zorlar,bu çok normal.kamerasının,şık arayüzünün keyfini çıkarın :D