Yardım Xbox 9. Nesil Gamepad için Çanta

Sybicort

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese selamlar, iyi forumlar. Xbox 9. Nesil Gamepad'im var ve sıksık arkadaşlarımda toplanıp oyun oynarız. Şimdiye kadar hep çantanın içerisinde kutusuna koyup taşıdım zarar görmesin diye fakat çok yer kaplıyor o şekilde. Bu gamepadler için taşıma çantası, koruyucu çanta tarzı bir şey kullanan ya da bilen var mı acaba?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Yani Xbox 9. Nesil Gamepad çanta yazdım ŞUNU buldum. Biraz araştırın lütfen. Eğer bu da olmazsa bilmiyorum ne kullanman gerekir.

Sybicort

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Beyfendi yardım ederken laf edecekseniz yaptığınız yardımın bir gereği de anlamı da yok. Demek ki bulamadım da gelip buraya yazıyorum ben ya da bulduysam da kullanan, önerisi olan var mı diye soruyorum. Boş boş gereksiz tavırlara gerek yok.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Beyfendi yardım ederken laf edecekseniz yaptığınız yardımın bir gereği de anlamı da yok. Demek ki bulamadım da gelip buraya yazıyorum ben ya da bulduysam da kullanan, önerisi olan var mı diye soruyorum. Boş boş gereksiz tavırlara gerek yok.

Bulamadıysanız bilgisayar yada internet kullanmayı bilmiyorsunuz. Atomu parçalamadım ben. Günümüzde arkadaşların çoğu hiç bir araştırma yapmadan forumlarda yardım istiyor. Ona dikkat çekmek istedim. Bu arada rica ederim...

Sybicort

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bulamadıysanız bilgisayar yada internet kullanmayı bilmiyorsunuz. Atomu parçalamadım ben. Günümüzde arkadaşların çoğu hiç bir araştırma yapmadan forumlarda yardım istiyor. Ona dikkat çekmek istedim. Bu arada rica ederim...
Tamamdır hocam ben kullanmayı bilmiyorum. ^^

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Arkadaş internette bulmayı zaten biliyordur. Kendisi yukarıda zaten "kullanan veya bilen var mı?" diye belirtmiş. İnternetten rastgele bir çanta bulmak istemiyor kullanan ve deneyimlerine göre tavsiye edebilecek birini arıyor.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Arkadaş internette bulmayı zaten biliyordur. Kendisi yukarıda zaten "kullanan veya bilen var mı?" diye belirtmiş. İnternetten rastgele bir çanta bulmak istemiyor kullanan ve deneyimlerine göre tavsiye edebilecek birini arıyor.

Arkadaşın bilmediği ve araştırmadığı konu bu tarz çantaların ya da koruyucu kılıfların (ekstrem pahalılar dışında) içi de dışı da genelde aynı malzemeden yapılıyor. Yani deliler gibi araştırma yapmaya gerek yok. En kötü Cimri'ye yazsın uygun fiyatlardan 1 tanesini alsın.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Arkadaşın bilmediği ve araştırmadığı konu bu tarz çantaların ya da koruyucu kılıfların (ekstrem pahalılar dışında) içi de dışı da genelde aynı malzemeden yapılıyor. Yani deliler gibi araştırma yapmaya gerek yok. En kötü Cimri'ye yazsın uygun fiyatlardan 1 tanesini alsın.
Bizde herhangi bir şey almak istediğimizde doğal olarak bilen veya kullanmış birine sormak isteriz ki aldığımız üründen pişman olmayalım. Arkadaşta tam olarak bunu yapmış.