World of Warcraft: Wrath of the Lich King Cinematic Türkçe Dublaj Trailer

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
World of Warcraft: Wrath of the Lich King Cinematic Türkçe Dublaj Trailer

Merhaba Arkadaşlar ,
Bu Sefer World of Warcraft: Wrath of the Lich King Cinematic Türkçe Dublaj Trailer 'ı Hazırladık Bunu Nasıl Buldunuz ?

[video=youtube;aWe457cJcGM]http://www.youtube.com/watch?v=aWe457cJcGM&feature=youtu.be[/video]

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Kusura bakma da ben bu kadar kötü dublaj görmedim hayatımda :( Ne umutlarla girdim hemde video ya dublajlı wow traileri izleyeceğim diye.
Oyunceviri.com' un dublajlarına bakabilirsiniz örnek olarak. Bu şekilde hazırlayacaksanız dublaj yerine altyazı koyarsanız daha iyi edersiniz bence.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakma da ben bu kadar kötü dublaj görmedim hayatımda :( Ne umutlarla girdim hemde video ya dublajlı wow traileri izleyeceğim diye.
Oyunceviri.com' un dublajlarına bakabilirsiniz örnek olarak. Bu şekilde hazırlayacaksanız dublaj yerine altyazı koyarsanız daha iyi edersiniz bence.

Yorumunuz İçin Teşekkürler Daha 2-3 Dublaj Yaptık Ve Geliştirmeye Çalışıyoruz Zamanla Gelişicez Bir Anda Olucak Diye Bir Şey Yok :) Zaten Buraya Video'nun Kötü Yanlarını Söyleyinki Biz Düzeltmeye Çalışalım Diye Burda Konu Açtım :)
Bir Türlü Doğru Programı Bulamadık :(