Öneri Windows U Etkinleştirme

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Merhaba Kardeşlerim Bilgisayarı ilk aldığımızda içinde orjinal windows 10 kuruluydu sonra bilgisayar bozuldu bilgisayarcıya verdik format attı ama korsan tabi cracksiz bilgisayarımı kişiselleştiremiyorum kmspico benzeri bir etkinleştirme programı var mı kmspico hem arama yerini bozuyor hemde pc ye hack tool win32 virüsü bulaştırıyor.

Mehmet Aldemir

Profesör
Reaksiyon puanı
712
Merhaba Kardeşlerim Bilgisayarı ilk aldığımızda içinde orjinal windows 10 kuruluydu sonra bilgisayar bozuldu bilgisayarcıya verdik format attı ama korsan tabi cracksiz bilgisayarımı kişiselleştiremiyorum kmspico benzeri bir etkinleştirme programı var mı kmspico hem arama yerini bozuyor hemde pc ye hack tool win32 virüsü bulaştırıyor.
Bilgisayarı sıfırla yani fabrika ayarlarına döndür fabrıka çıkışı haline dünüyor üreticinin yüklediği orjinal windowsu kullanabilirsin bu sayede

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,139
Eski windows sürümünüzü tekrar kurarsanız keni kendini etkinleştirecektir.

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Eski windows sürümünüzü tekrar kurarsanız keni kendini etkinleştirecektir.
nasıl yapacağımı detaylı bir şekilde anlatır mısınız ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

baktım internetten de fabrika ayarlarına dönersem pc ilk aldığım gibi mi olacak ?

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,139
nasıl yapacağımı detaylı bir şekilde anlatır mısınız ?

Seçeceğiniz sürüm eskisiyle aynı olmalı. Mesela windows 10 home single language veya windows 10 pro
Mesaj otomatik birleştirildi:

baktım internetten de fabrika ayarlarına dönersem pc ilk aldığım gibi mi olacak ?
Recovery kısmı durmuyordur muhtemelen format atan her şeyi silmiştir.

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
dediğinizi yaptım ama windows medyası oluşturuluyor kısmında %50 kalıyor 1 de yattım gece 4:30 da kalktım hala 50 bende kapattım