Windows ağ bağdaştırıcınız için bir sürücü bulamadı. ACIL yardım ayrıntı içerde...

OmerTerler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar;Ben bundan 4-5 gün öncesine kadar alt kattaki komşumdan kablo aracılığı ile internet çekiyordum. En son 4-5 gün önce yıldırım çarpma olayları oldu ve alt kattaki modem yandı. Yeni bir modemi dün almış komşum ancak benim pcye internet gelmiyor. Benim kablomu kendi laptop'una takınca ona internet gidiyor ama benm masaüstünün kasaya takınca kabloyu internet alamıyorum. Çarpı işareti çıkıyor. Sorun gidericinin dediği şey ise '' Windows ağ bağdaştırıcınız için bir sürücü bulamadı. '' olarak görünüyor. Sorun nedir acil yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

DarkBB

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İstersen biryerden internet bul sonra windows update yap.

DarkBB

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Aygit Yoneticisine girip Ag Bagdastiricilari kisminda neler var bakar misin ? Mumkunse bir resim at olmazsa yaz.

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yanmış olabilir kardeşim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

çünkü bağdaştırıcı bulunamadı diyomuş bence yıldırımdan dolayı bi haller olmuş ona

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ömer bey yandıysa yapacak bişiy yok yenisini alıp takacaksınız.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Harici ethernet kartları oluyor onlardan alıp takacaksınız driverini kurup internete bağlanmaya devam edeceksiniz.

Ckapan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba . Bilgisayarımı değiştirdim . Modemi eternet kablosuyla bilgisayarıma bağladığımda arkadaşın yazdığı gibi sorun çıkıyor . Tt neti aradım dns numaraları verdi ama o dns numaralarını yazacak ekrana ulaşamıyprum . Ttnetin dediğine göre bilgisayarda internet bağlantısı görünüyor yardım lütfen