Soru Windows 8.1 güncelleştirme sonrası masaüstü ekranı gelmiyor

Elif23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, bugün bilgisayarım güncelleştirme yaptıktan sonra başlangıç ekranında kaldi yani windows 8.1 in metro arayüzünde kaldı ve ekran gidip geliyor saniye aralıkları ile. Masaustune geçemiyorum hiç bir işlem yapamıyorum güvenli moddan sistem geri yükleme denemeye çalıştım sistem koruması açık olmadığı için izin vermedi, bu konuda ne yapabilirim ? Teşekkürler şimdiden.

vigilantemre

Super Moderator
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
1,843
Elinizde Windows 8.1 kurulumu için bootable disk varsa onun yardımıyla sistemi kişisel dosyalarınız silinmeden sıfırlayabilirsiniz.

Elif23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba! Güvenli modda bilgisayarı başlatmayı denedin mi?

Evet çalıştırıyorum lakin yine masaustu ekranında bi islem yapamıyorum gidip geliyor ekran aralıklarla ekran kartından kaynaklidir belki diye ekran kartini devre dışı bıraktım degisen bisey olmadi

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,349
Peki, ekranın gidip gelmesi veya yanıp sönmesi bilgisayarın ilk açılmasıyla birlikte önyükleme sırasında da gözlemleniyor mu?

Elif23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Peki, ekranın gidip gelmesi veya yanıp sönmesi bilgisayarın ilk açılmasıyla birlikte önyükleme sırasında da gözlemleniyor mu?
Yok hayir sadece başlangıç ekranında oluyor bide guvenli mod ile masaustune ulaştığımda oluyor guncellestirme sonrası oldu bu da

yucelxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Güncelleme yi sistemi sıfırlayaark halledebilirsiniz

Mr. Doge

Doçent
Reaksiyon puanı
368
Malesef komut satirindan guncellestirmeleri listeyip silmeyi denedim o da olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl sıfırlanacak?
Gelişmiş önyükleme ekranından bilgisayarı sıfırlayabilirsiniz.

Elif23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Format son çarem oldu harddisk gitmis dediler neyseki verileri kurtardım herkese teşekkürler

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,349