Wifi sorunu

bur1515

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim sony ericsson neo v telefonum var 1 aydan beri kendi kablosuz ağıma rahatça bağlanıyordum ama akşam eve geldiğimde kablosuz ağımı tarattığımda telefonum görmüyor ama komşularımınkinleri görüp onlara bağlanamıyor bilgisayardan modemmi bozuldu diye baktığımda interneti gösteriyor ve bağlanıyordu telefon bozuk deyil modemde ne yapmalıyım.
Telefonu fabrika ayarlarına geri dönderdüm yine gözükmüyor ve abimin telefonu rahatça görüyor ve tam diş çekiyo ne yapabilirim

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ayarlar-kablosuz öz. ve aglar - kablosuz ayarları kısmından modeminizi bulun ve silin gerekirse telefonu yeniden başlatıp bağlanmayı deneğin

bur1515

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yaptım bir ara gördü bağlandım sonra wifi yi kapattım tekrar açtım bulmuyor çok saçma acaba engelliyor olabilirmi garantiye götürsem düzelirmi

byelement

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba benzer sorun bende de var neo v kullanıyorum okuldaki kantin ağına gayet güzel bağlanıyordum ancak son günlerde sinyal çok zayıf uyarısı veriyor ama yanımda arkadaslarım max sinyal gücü ile bağlanıyor sorunun çözümü benzer olabilir bulursanız lütfen paylaşın fabrika ayarları filanda sorunu çözmüyor:S