Video indirme programı

Bu konuyu okuyanlar

turkpsyko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi siteden bir dizinin bütün bölümlerini indirmek istiyorum. bölümler siteye youtube videosu şeklinde gömülmüş durumda. her bölüm ayrı sayfada ve partlardan oluşuyo, tek video değil yani. normalde idm ile indiriyodum ama her sayfaya ayrı ayrı girip her partın videosunu başlatmam gerekiyor idm in url yi bulması için. her bölüm sayfasının kaynak kodundan youtube adreslerini bulabiliyorum ama idm youtube adresinden videoyu yakalayamıyor. bu işi aTube Catcher yapabiliyor ama onda da toplu url girişi yok yine tek tek uğraşmak gerekiyor. IDM de toplu giriş var, site grabber var ama her ikisi de videoyu göremiyor, galiba streaming başlatılmadığı için. sonuç olarak ben her bölümün her partının youtube adresini kaynak koddan (url ler arasında bazı html kodları kalıcak şekilde) çıkarabileceğimi düşünüyorum. idm bu arada kalan url'ye dahil olmayan karakterleri ayıklayabiliyor, ama o işe yaramıyor bu durumda. bana, bu youtube adreslerini aralarında html kodları kalacak şekilde toplu olarak gönderdiğimde her bir videoyu (siteden streaming olmadan) download listesine ekleyebilecek bi program lazım. yani atube catcher ın toplu url alanı (aradan url leri seçerek) ya da idm in videoyu başlatmadan adresten video indireni gibi bişey. varsa tavsiyelerinizi almak istedim yoksa eski usül halledicez :) (bu arada videoları indirmemin sebebi internetin çok yavaş olması. kampüsteyim ve torrent mantıklı paylaşım programı var üniversite içi, internet hızını düşürüyo, anca geceleri internet hızlı oluyo, videoları gece indirmeye bırakıcam)

Son mesajlar