Ubuntu Ile Cs 1.6 Oynanabilinir Mi?

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Merhaba arkadaşlar gene yardım istiyeceğim sizden ubuntu ile counter strike 1.6 oynanabilinir mi? Oluyorsa bu nasıl olucak :)

Proof.Web

Doçent
Reaksiyon puanı
21
Vallahi Hocam NFS Oynandığını Biliyorum Ama Hiç CS Görmedim,Bence NFS Oynanıyorsa CS Hayli Hayli Oynanır :)

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Cs oynanır ama Sxe'de sorun olabilir :)

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
cs çok rahat oynanıyor wine kurulduktan sonra ama sxe hakkında bir fikrim yok. :)

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
ben nfs oynayamadım ama cs sistem gereksinimi düşük olduğu için oynanabilir sanırım

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
wine ile counter strike kurdum ama takılıyor malesef sxe de hata vericek büyük ihtimal bende vazgeçtim oynamaktan.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Sxe hata vermek için bahane arıyor zaten. Wine ile CS çalışır ama Sxe' nin çalışacağını zannetmiyorum.

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
1.6 yi ben oynadim sorun olmyuorda sxe neyin nsi

ERL

Asistan
Reaksiyon puanı
24
sXe hile engelleyici. Adamlar program ters mühendislik ile çözülmesin diye kodu şifrelemesi için başka bir yazılım kullanıyorlar ve oda Linux altında çalışmıyor.

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
zaten vazgeçtim bir oyun için linuxdan vazgeçmiyeceğim :D

umuthvr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki nerden indiriliyor cs 1.6 yüklemek için .iso olması mı gerekiyor . linki pm atabilecek olan var mı ?

umuthvr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@seckyn : saol hiçbişey anlamadım . başlangıç seviyesindeyim hala ...

vs337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradan 2 yıl geçmiş, yeni başlık açmak istemedim. seckyn verdiğin linkte server kurulumu anlatılıyor. Bize oyunun kurulumu lazım. Sxe kurabilen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vs337 sxe emülatör altında çalışmıyormuş fakat ben çok rahat sxesiz serverlarda oynadım :)

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
eski konu ama söylemek istiyorum
biraz daha sabredin, ubuntuya ücretli ve ücretsiz binlerce oyun geliyor
daha doğrusu steam artık ubuntu üzerinde de çalışacak. artık o çalışıyor mu bu çalışıyor mu devri sona erecek. istediğiniz oyunu oynarsınız. 2013 bomba gibi olacak. windowsun aynen internet explorerın kaderini yaşayarak git gide tükenecek.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
eski konu ama söylemek istiyorum
biraz daha sabredin, ubuntuya ücretli ve ücretsiz binlerce oyun geliyor
daha doğrusu steam artık ubuntu üzerinde de çalışacak. artık o çalışıyor mu bu çalışıyor mu devri sona erecek. istediğiniz oyunu oynarsınız. 2013 bomba gibi olacak. windowsun aynen internet explorerın kaderini yaşayarak git gide tükenecek.

geçmiş ola yıl 2012 olmuş.halen olacak edecek gelecek.bence tarihin tozlu raflarında yerini alır ubuntu.

kiragazerock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçmiş ola yıl 2012 olmuş.halen olacak edecek gelecek.bence tarihin tozlu raflarında yerini alır ubuntu.
biz Ubuntu kullanıcıları Ubuntu'yu sadece ücretsiz bir dağıtım olarak kullanmıyoruz. Amacımız bu değil yani. Amacımız bilgisayar, internet özgürlüğü. Bir çoğumuz oyun oynamak ister birçoğumuz istemez bu sistemi nasıl kullanacağımıza bağlı birşey. Her windows kullanan kişi de sırf oyun için kullanmıyor emin ol! Hatta bilgisayar alırken işletim sistemine bakınmıyor ne var ne yok diye, araştırmıyor. Eğer araştırsa bilgisayarı alırken verdiği paranın büyük kısmını Windows için ödediğini bilmiyor! Ufak bi virüse karşı bile antivirüsleri kurup kaldırıp deniyoruz crackler arıyoruz, en iyisini seçmek için yarış yapıyoruz windowsda. Linux sistemlerinin böyle bir derdi yok! Bu verdiğim en basit örnekti.
Hayat sadece oyundan ibaret değil! Senin o imrenek baktığın Android bir Linux mobil dağıtımı. Ve yeni çıkacak olan bir çok akıllı telefonların işletim sistemleri Debian tabanlı.

geçmiş ola yıl 2012 olmuş. halen bir gazetenin sadece büyük yazılarını okuyup bilgi sahibi olmaya çalışan insanlar var!

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
biz Ubuntu kullanıcıları Ubuntu'yu sadece ücretsiz bir dağıtım olarak kullanmıyoruz. Amacımız bu değil yani. Amacımız bilgisayar, internet özgürlüğü. Bir çoğumuz oyun oynamak ister birçoğumuz istemez bu sistemi nasıl kullanacağımıza bağlı birşey. Her windows kullanan kişi de sırf oyun için kullanmıyor emin ol! Hatta bilgisayar alırken işletim sistemine bakınmıyor ne var ne yok diye, araştırmıyor. Eğer araştırsa bilgisayarı alırken verdiği paranın büyük kısmını Windows için ödediğini bilmiyor! Ufak bi virüse karşı bile antivirüsleri kurup kaldırıp deniyoruz crackler arıyoruz, en iyisini seçmek için yarış yapıyoruz windowsda. Linux sistemlerinin böyle bir derdi yok! Bu verdiğim en basit örnekti.
Hayat sadece oyundan ibaret değil! Senin o imrenek baktığın Android bir Linux mobil dağıtımı. Ve yeni çıkacak olan bir çok akıllı telefonların işletim sistemleri Debian tabanlı.

geçmiş ola yıl 2012 olmuş. halen bir gazetenin sadece büyük yazılarını okuyup bilgi sahibi olmaya çalışan insanlar var!

[h=3]Richard Stallman: Android Gerçekten Özgür Yazılım mı?[/h]
Google'ın akıllı telefon kodunu çoğu zaman "açık" veya "özgür" olarak tanımladığını söyleyen Richard Stallman; ancak bunun, Free Software Foundation tarafından incelendiğinde farklı bir şey gibi görünmeye başladığını ifade etti.
Android 3.0 Honeycomb üzerinde çalışan Motorola Xoom tablet kaynak kodunun yayınlanmadığını söyleyen Stallman; bunun, ne ölçüde Android'in kullanıcılarının özgürlüğüne saygı gösterdiğinin işareti olduğunu sordu. Stallman: "Bir bilgisayar kullanıcısı için özgürlüğün değeri, herhangi bir yazılım sistemi hakkında soru sormak, bu en önemli meseledir" diye konuştu.
Özgür yazılım hareketi olarak kullanıcıların özgürlüğüne saygı duyan yazılım geliştiriyoruz diyen Stallman; "buna karşılık, nasıl "açık kaynak" fikri kod geliştirmek için üzerinde durulan bir fikirdir; oysa o esas değeri özgürlükten ziyade kod kalitesi olan bir düşünce akımıdır" dedi. Stallman sözlerini: "Bu nedenle, buradaki endişe, Android'in "açık kaynak" olup olmaması değil, kullanıcılara özgürlük sağlayıp sağlamadığıdır" sürdürdü.
Android'in öncelikle Linux (Torvalds'ın kerneli), bazı kütüphaneler, bir Java platformu içeren mobil telefonlar için bir işletim sistemi olduğunu belirten Stallman; Linux bir yana, Android 1 ve 2. sürüm yazılım çoğunlukla Google tarafından geliştirilmiştir; Google, bunları, copyleft olmayan gevşek bir özgür yazılım lisansı Apache 2.0 lisansı altında yayınladı, dedi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
''RMS ideali arıyor. Ama iş uygulamaya gelince kendisi bile uyamıyor. Başka birşey söylese şaşardım .
smile.png
) honeycomb un kaynak kodları sunucularda var biliyorum yine''