Haber Twitter'ın adı neden X oldu? CEO'dan açıklama geldi

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,660
X'in Ceosundan İsim Değişikliğine İlişkin Açıklama

Yeni ismiyle X CEO’su Linda Yaccarino, geçtiğimiz gün bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında ise şirketin neden Twitter ismini kaldırmaya karar verdiğini belirtti. CEO’nun açıklamasında bu kararın, Elon Musk’ın uygulama vizyonunu yansıttığını söyledi.

“Elon uzun bir süredir her şey uygulaması olan X hakkında konuşuyor. Şirkete katıldığımı duyurduğumuzda bile Twitter’ı “her şey” uygulaması olan X’e dönüştürmek için Elon ile ortak olmak üzere şirkete katılıyordum.”

Haziran ayında Twitter CEO’su olan Linda Yaccarino, Musk’ın Twitter’ı satın almasından bu yana bunun için çalıştığını da ifade etti. Bununla birlikte CEO şirketin kullanıcılar, arkadaşlar ve içerik üreticiler arasında ödeme yapılmasını sağlama planlarının altını çizdi.

“Yeniden markalaşma, gerçekten Twitter’dan bir kurtuluşu temsil ediyordu. Eski bir zihniyeti ve düşünceyi geride bırakmamıza izin veren bir özgürlük. (…) Nasıl bir araya geldiğimizi, nasıl eğlendiğimizi, nasıl işlem yaptığımızı tek bir platformda değiştirecek.”

Allei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Açıkçası ilk başta bana çok saçma bir fikir gelmişti ancak şimdi aynı fikirde değilim, bu adam dikkati nasıl üzerine çekeceğini çok iyi biliyor.

Kafes dövüşünü özellikle bekliyorum. ??

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
Tamamen uydurma nedeni. Hristiyanlıkta Hz İsa Aleyhisselam'ı temsil ediyor x. Bunu yapma sebebi ise elon muskın sahte mesih rolünde olması yeni dünya düzeni planına göre. Sanırsam Erkan Trükten bu videoda anlatıyordu:

aerosimit

aerogevrek
Reaksiyon puanı
13
Cinselliğe atıfta bulunuyor, detayları paylaşmama forum izin vermiyor.