Turkcell superonline mı yoksa kablonetmi

xbaaraanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Yaklaşık 4 yada 5 yıldır süperonline kullanıyorum artık sürekli oyunlarda ping sorunlarından bıktım kalsammı bilmiyorum kablonette eğer onaylanırsa oraya altyapı kurabiliriz dedi ve 100 güldüren kampanyasını sundu kablonette geçsem ping sorunu çekermiyim ping sorunu çekmek istemiyorum artık yardımcı olabilir siniz bu konu hakkında

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Altyapı göre hangisi hizi veriyorsa ona sorunuz.

xbaaraanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Altyapı göre hangisi hizi veriyorsa ona sorunuz.
Tam net okumamışsınız herhalde ben süperonline dan bıktığım söyledim yüksek hızda fiber olmasına rağmen ben istediğim performansı alamıyorum oyunlarda ping giriyor burda kablonet altyapısı yok ama kurulabileceği söylendi onaylanırsa eğer altyapı kurulursa kablonette pingim sıkıntı yaratırmı oyunlarda

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,062
3-4 Yıllık Süper online fiber'den Kablonet 100 gülderen kampanyasına geçtim yaklaşık 6-7 ay oldu çok memnunum inkanın varsa direk geç.
Gerek hız olsun gerek yanında kablolu TV olsun fiyatına göre çok güzel. 89 TL ödüyerek aldım çok güzel bir paket. Altyapın varsa bence kesinlikle geç. Süper online 99 TL'ye 25 mbps internet veriyordu.

Ben pek oyun oynamıyorum ama. Yeğenler geldimi Lol açıyor PC'den sabit 19 ping alıyorlar çok iyi flan diyorlardı. 20 olmuyor sabit 19 da :)