Ttnet huawei modem sürekli kopuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var int var kabloluda rahatlıkla kullanıyorum yantarafta kablosuz kullanıyorum sürekli kopmalar yaşıyorum herşeyi denediğimi zannediyorum artık sıkıldım sonunda cözüm olarak kablo cekmeye karar verdim
( gercekten çözüm biilgisi olanlar yazsın ltf problem şu : kablolu int var hiçbir kesintiye uğramıyr ama kablosuz sürekli kesintiler oluyor modemi sıfırladım bir kaç defa ama cözüm olmadı sorun pc de diye düşündüm başka yerlerde sıkıntı cıkarmadan calışıyor bu ne karmaşa arkadaş.......

prfctm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu soruna çözüm bulan oldu mu?
Bir de ,
"b:Modem yakınında kablosuz telefon oyun konsolu uydu alıcısı led-lcd tv vb cihazlar varsa modemın kanal numarını degiştir."
modemin kanal numarası nasıl degisir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorun birden fazla bilgisayarın modeme bağlanmasından kaynaklanıyor. aynı modem bende de var ve aynı sorunu ben de yaşıyorum. kablolu bağlantıda hiçbir problem yok. modeme benden başkası bağlanmamışken de hiçbir problem yok. ne zaman ki başka biri daha bağlanıyor nete ya çok zor bağlanıyorum, ya da hiç bağlanamıyorum. bu sorunun çözümü yok mu yahu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yeter bu nasıl iştir..!

2 sen önce Airties modemim vardı. Ancak modemin uzun zamandır kullanılmasından dolayı arıza çıkardı. Eyvallah. Sonra bu TTNet şubesinden bir modem istedim ve paketle birlikte verilen Huawei HG521 adlı cihazı verdiler. Yaklaşık 1.5 ~ 2 ay kadar sorunsuz kullandım. Cihaza bir laptop ve masaüstü olarak kablosuz olarak bağlanıyorum. Geçen seneye göre bu seneki sorunlarım 2 katını geçti. Bu siteye bağlanırken bile internet 2 kere koptu çıldırıcam. İnternet hızından artık yakınmıyorum. Posta uzaklığı ve TTNet 'in dandikliği 350mb dosyayı 3.5 ~ 4 saatte indiriyorum. İnternette güncelleme vs. dediler ama maalesef bir çözüm olmadı. Bulan varsa lütfen yazsın.

Hayırlı günler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sliptterde aldım işe yaramıo telofon çalışnca ve durduk yer intnertnet gidio

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet aynen ben de bu sorunu yaşıyorum ve çözümü yeni tp link modem alarak çözmeyi düşünüyorum bi de yazılımını güncellediğimiz halde yine de kopmalar devam etti beş para etmeyen bir modem daha taahhütüm bile bitmedi yazık tt net bukadar adi bir ürünü müşterilerine nasıl satar yazık çok yazık! Bu yüzden ttnet den kablo net e geçmeyi düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı modem bende de var. Aynı sorunla ben de karşılaşıyorum. Yaklaşık 6 aydır hiçbir sorun yoktu. Tek başıma kullanıyordum. Masaüstü bilgisayarıma kablolu bağlanıyordum. Ne zamanki masaüstü ile beraber laptoptan wifi ile girmeye çalıştık o zaman kopmalar olmaya başladı. Galiba TTnet bir obeneliğe ait hatta birden çok pc bağlanmasına önlem olması için bu modemleri kullanıyor. Gördüğüm kadarıyla çok fazla şikayet var bu modemden...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar acil cevap yazın lütfen huawei 521 adlı cihazıma varsayılan ayarlara geri dön dedim ve artık bağlanamıyorum ???? ne yapmayılım acil cevap verin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar buradaki ttnetin verdiği Huwai hg521v1 modeminden benimde şikayetim var. Geçen sene bağlattım sorun olmadı wifi bağlantılarımda rahatça sorunsuz bağlandım. Ancak akılllı telefon aldım gecenlerde akıllı telefonla bağlanamıyorum,bağlanıyorum 4-5 sn sonra bağlantı kopuyor. Wpadan WEP e getirdim, kanalı değiştirdim bu süre biraz uzadı. Sorun telefonda desem, başkasının modemine bağlantı kopmadan bağlanıyor. babamların Airties 6271 modemine bağlandım telefondan orada da sorun olmadı. Eve geliyorum wifiye bağlanamıyorum. Sinirim bozuluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu modemin de ttnetinde Allah b... anladınız siz bu ne dandik cihaz dandik bağlantı... dsmarta bi bakalım en iyisi...

DemonQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de kablosuzda bağlantı kopuyor. Herkes farklı ihtimaller vermiş..

DemonQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bişi farkettim bağlantı koptuğunda Fn+F2 ile saniyeler içinde geri getirebiliyorum. Peki bu sorunu tamamen nasıl çözerim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn kardeş şimdi wolfteam oynuyorum daha adam vurmadan sunucuyla bağlantı kesiliyo şimdi avea jet aldım çok mutluyum artık hiç sunucyla bağlatı kesilmiyo :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
modemin anteni yok ama gayet güzel hızlı ve güzl çekiyor bende hiç bağlantı kopmuyor eger sık sık kopuyorsa ttnet musterı servısını arayın bence.Çünkü bir zamanlar aynısı bende olmustu internet geldiği gibi gidiyordu.: Cool:: Mel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de problem war aydı modem olmasada bi pc kablosuz bağlanıyor öbürünü kablosuz bağlayın 5 dk sonra kopuyor pcyi kapatırsam modemed res atarsam geliyor sadece benim pc bağlayınca gidiyor sorunu pcde oldunu düşündüm format attırdım gene aynı sonuç ama tablet telefon bağlayınca bişi olmuyor sorun nedir ?????

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Aynı modem var kaç defa ttneti aradım arıza kaydı olustur birşey yok dedi adam bana diyo dns değiş suratına kapattım 4-5 kez arıza kaydı olustrdum hiçbirşey olmadı anca elit hizmet dediler bende yok eyvallah dedim sonra huwai aradım değişim yok dedi bana modemi sıfırlattı gerizekalı peşine yine koptu ya bunlar salak yada ben aptalım en sonunda hattı atıcam ttnetin önünde kırıcam ama olan bana olcak

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
wifide kopma oluyor dedin. kopma olduğunda modemde hangi ışıklar yanıyor ? bide şunuda ekliyim eğer arada splinter var ise splinterı cıkar dısardan gelen ana hattı direk modeme gir bide öyle dene. Eğer kopma wifi yetersiz olduğundan ise bi access point al sorun düzelir