Soru Telefonun ahizesini diş fırçası ile temizlemek zarar verir mi?

Reaksiyon puanı
4,318
Arkadaşlar telefonu mayısta aldım aldığımdan beri hiç temizlemedim, bugün sabah diş fırçası ile temizledim çok fazla temas ettirmedim ama ahizeye zarar gelmiş midir ve bir dahakine nasıl temizlememi önerirsiniz?

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar telefonu mayısta aldım aldığımdan beri hiç temizlemedim, bugün sabah diş fırçası ile temizledim çok fazla temas ettirmedim ama ahizeye zarar gelmiş midir ve bir dahakine nasıl temizlememi önerirsiniz?
Ben o hatayı Xs max kullandığım dönemde yaptım.Cihazda zaten ahize sorunu vardı.Daha beter hale geldi.?? Bende cihazı elden çıkarıp ikinci el Se 2020 aldım.Şahsi fikrim cihazı bu işten anlayan bir telefoncuya yada servise verip orda temizlettir derim.

Reaksiyon puanı
4,318
Ben o hatayı Xs max kullandığım dönemde yaptım.Cihazda zaten ahize sorunu vardı.Daha beter hale geldi.?? Bende cihazı elden çıkarıp ikinci el Se 2020 aldım.Şahsi fikrim cihazı bu işten anlayan bir telefoncuya yada servise verip orda temizlettir derim.
Sağol kardeşim vallaha ses olarak test ettim konuşma yaptım hiçbir cızırdama vs olmadı hatta ses açıldı bile diyebilirim ama haklısın bir daha yapmayım Allahtan birkaç kere değdirdim bıraktım biraderime söyledim abi pislik iyice içeri kaçmış olabilir dedi gerçi dikine değdirmedim ama dediğim gibi hiçbir sorun sezmedim ama bir daha yapmam.

Bunun için nereye götüreyim onuda bilmiyorum ki, bildiğim güveneceğim tek yer bizim orada bir aksesuarcı var kılıf ve ekran koruyucu takıp satan yer oraya güvenirim ama onlarda telefoncu değil sonuçta hafiften tribe bile girdim bir sorun sezmedim ama yinede oldu mu acaba diye ama hiçbir sorun yok hatta açıldı ses daha canlı geliyor

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
10 delik varsa 3 ünü açtın 3 ünü iyice tıkadın ses aynı geliyo bidaha yaptığında 3 daha açıp 6 tıkayacaksın 6 ay sonrada ses gelmiyor diye konu açarsın

Reaksiyon puanı
4,318
Arkadaşlar gittim temizlettim telefonu sıkıntı yok şuan ?