Telefonfan gelen konusma sesleri

Bu konuyu okuyanlar

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Herkese merhaba.
2 gun once basimdan geçen ilginc bir olayi aktaracağım . Bir yandanda neden boyle bir durumla karsilastigimi cozmeye çalışıyorum ancak arastirtirdigi .kadari ile kimse boyle bir sorunla su ana kadar karsilasmamis.
S7 edge kullaniyorum, operatorum turkcell. sabah 12 sulari telefonum yanimda ki masanin uzerinde duruyordu. Evde herhangi bir ses yok. Birden sesler gelmeye basladi. konusma sesleri. bir an tv mi acildi sandim ama hayir. pc de yanlislikla bir video mu actim diye düşündüm oda yok. telefonu elime aldim ahizeden konusma sesleri geliyor. yanlislik la birinimi aradim diye kontrol ettim telefonda arama yok ama ahizeden birilerinin konusmalarini duyuyorum. Alo diyorum ama karsi taraf tan gelen bir tepki yok bana. Ama gelen ses cok derinden geliyor. tamamen sessiz bir ortamda ancak duyulabiliyor. ahizeyi ulagima yapistirdim ki ancak ne konusuldugunu duyabildim. Konusmalardan anladigim kadariyla bir grup genc disardalar ve kendi aralarinda sohbet ediyorlar. 10 dakika ben tum konusmalari rahat bi sekilde dinleyebildim. telefonu mobil moddan cikarttim ve ucak.moduna da aldim ancak hala desleri duyabiliyorum. 12 13. dakika da bir anda sesler kesildi. tuhaf bir durum.

Sizce neden olmus olabilir?

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ülkemizde hali hazırda dönen dolaplar (terör oyunları) nedeniyle cihazlar gerek operatör gerekse emniyetçe civardan istihbarat açısından dinlenilmekte haliyle bu tarz durumun yaşanması normal. Diğer yandan neler konuşulduğu konusunda anlatım yapabilirsen ve ciddi bir konuşma içeriyorsa bu durumu emnşyete bildirmen doğru olacaktır.

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Sanirim yasanabilecek en extrem durumlardan biri.ucak moduna girdiginde halen daha duyuyor olman bana onceden indirilen ses yada video dosyasini arka planda oynatmis olabilecegi dusuncesini getiriyor.

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ülkemizde hali hazırda dönen dolaplar (terör oyunları) nedeniyle cihazlar gerek operatör gerekse emniyetçe civardan istihbarat açısından dinlenilmekte haliyle bu tarz durumun yaşanması normal. Diğer yandan neler konuşulduğu konusunda anlatım yapabilirsen ve ciddi bir konuşma içeriyorsa bu durumu emnşyete bildirmen doğru olacaktır.
Ciddi bir konusma yoktu acikcasi. kendi aralarinda sohbet espiri vs yapan 3 maksimum 4 kisilik bir grup genclerdi.

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Sanirim yasanabilecek en extrem durumlardan biri.ucak moduna girdiginde halen daha duyuyor olman bana onceden indirilen ses yada video dosyasini arka planda oynatmis olabilecegi dusuncesini getiriyor.
Aynı şeyi bende düşündüm ancak cihaz henuz yeni ve icinde bir video yok.

Son mesajlar