Tarayıcı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
Ben genelde çok yönlü tarayıcılar kullanmaktan yanayım rahat bir şekilde istediğim her şeyi indirmeliyim dizi film video resim bunun dışında sürekli takip ettiğim siteler var onlardan güncel haberler yazılar makalelerin geldiği zaman bildirim veren güvenli ve özellikle kullanıcı sayısının fazla olduğu internet tarayıcısı önerilerinizi bekliyorum dostlar

jakost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
ben brave kullanıyorum hız konusunda çok iyi bildirimlerde geliyor google dan 3 kat daha hızlı ama bazı kullanıcılarda bildirim gelmeme konusu oluyormuş bi deneyebilirsiniz

jakost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
brave browser bellek olarak şuanda benden 200mb ram tüketiyor

Mr. Doge

Doçent
Reaksiyon puanı
367
Firefox öneririm kendim kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı çıkmadı (Windows 7 kullanmama rağmen).

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ben genelde çok yönlü tarayıcılar kullanmaktan yanayım rahat bir şekilde istediğim her şeyi indirmeliyim dizi film video resim bunun dışında sürekli takip ettiğim siteler var onlardan güncel haberler yazılar makalelerin geldiği zaman bildirim veren güvenli ve özellikle kullanıcı sayısının fazla olduğu internet tarayıcısı önerilerinizi bekliyorum dostlar
Chrome

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Bilinm
ben brave kullanıyorum hız konusunda çok iyi bildirimlerde geliyor google dan 3 kat daha hızlı ama bazı kullanıcılarda bildirim gelmeme konusu oluyormuş bi deneyebilirsiniz
edik tarayıcılar önermem kişisel verileri çalıyorlar,chrome,opera,firefox,edge vb tarayıcılar kullanın

Mikail Fidan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
GX asla önermem, 16 GB RAM ile kastığını gördüm. Firefox+uBlock Origin iyi ikili.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Bilinmedik tarayıci önermem kişisel verileri çalabiliyorlar,örneğin eba veya e devlet e girdiniz veriler gitti kimlik no vb
Bilinmedik değil ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

GX asla önermem, 16 GB RAM ile kastığını gördüm. Firefox+uBlock Origin iyi ikili.
Ram aşırı önemli zaten bilgisayarın başka parçaya ihtiyacı yok, güç kaynağına bağlıyorsun rami ve çalışıyor.

Son mesajlar