Tablet telefondan ekran görüntüsü alma (YARDIM)

sedatreyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy Tab3 aldım yakında ve her yolu denememe rağmen ekran görüntüsü alamadım. Uygulama indirip denememe rağmen (Screenshot Ultimate vb.) Capture Methods bulamadığı için ekran görüntüsü alamadım. Power + Home tuşu, ses kısma + power + home tuşu falan her şeyi denedim ama yine ekran görüntüsü alamıyorum. Capture Methods'u bulamadı daha denememe rağmen olmadı. Tablet'te sorun vardır diye 2 kere format atmama rağmen alamıyorum, yardımcı olabilecek varmı? Çok makbule geçer

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Power+Home ile olmuyorsa servise götür sorunludur o kardeş

sedatreyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her hangi bir bilgim yok ama yinede bir araştırırım teşekkür ederim

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Samsung Galaxy Tab3 aldım yakında ve her yolu denememe rağmen ekran görüntüsü alamadım. Uygulama indirip denememe rağmen (Screenshot Ultimate vb.) Capture Methods bulamadığı için ekran görüntüsü alamadım. Power + Home tuşu, ses kısma + power + home tuşu falan her şeyi denedim ama yine ekran görüntüsü alamıyorum. Capture Methods'u bulamadı daha denememe rağmen olmadı. Tablet'te sorun vardır diye 2 kere format atmama rağmen alamıyorum, yardımcı olabilecek varmı? Çok makbule geçer
guc dugmesi ile ana ekran dugmesine ayni anda basli tut.1sn falan beklemeyi dene

sedatreyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hallettim sorunu aynı şekilde power + home tuşuymuş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clover:benimde general mobile var ama ne kadar denesemde olmuyo çook acill cevap lütfeen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oluyo oluyo biraz cık zorlanıyosun ama mutlaka oluyo.
power +HOME

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamlar Galaxy Tab 4 kullanıcısıyım bizzat kendim buldum elinizin cin parmak tarafıyla ekranın sol tarafından sağ tarafına doğru sürükleyin. Bazen zorlanabilirsiniz bu da Samsung'un bir saçmalığı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Power+Home kombinasyonu olmuyorsa servise götür kardeşim. Daha demin denedim çalışıyor. Ya da Samsung sitesinden canlı destek isteyebilirsin.

C

CptNemesis

SDN Okuru
Beyler tab3 lite kullaniyorum yeni aldim 1 ay falan oldu tablet daha 30 dk once ss cekiyordu az önce cekmeyi denedim (power+home) basiyorum anasayfaya atiyor. Arada sirada akli gidiyor falan tabletin sag alt köşeye basiyorum sol ust kosedeki oyunu aciyor messenger baloncugunu surukluyorum ekranin ortasinda donuyor falan bazen kendi kendine basiyor bazen basmiyor tavsiye etmem cok sorunlu bir cihaz