Süper Hızlı Şarj Sorunu - Note 20

Bu konuyu okuyanlar

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar cihazım Galaxy Note 20, cihazı alalı 2 hafta oldu. Şarj aletim orijinal, cihazda süper hızlı şarj açık, süper hızlı şarjı da görüyor ve destekliyor cihaz. Sorunum şu ekranda "Süper hızlı şarj, dolmasına 40 dk" yazıyor. Cihaz 60 dakikada doluyor. Böyle ilginç bir sorun benim canımı sıktı. Hep ekranda yazan süreden 20 dakika geç doluyor. Madem geç dolacak güncelleme yayınlayında yazıyı kaldırın yanlış süreyle beni kandırmayın değil mi? Ek olarak cihazımı kapalı ekran şarj ediyorum. Aynı sorunu yaşayan başka Samsung kullanıcısı varsa da paylaşırsa sevinirim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Samsung'larda sistem nasıl işliyor bilmiyorum ancak birçok cihazda pil yüzde 80'e ulaşınca hızlı şarj kesilir ve şoklama sistemi uygulanır. İlk etapta verilen watt fazla olduğu için, süreyi kısa gösteriyor olabilir. Yazılımsal bir uyumsuzluk da olabilir tabi.

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Samsung'larda sistem nasıl işliyor bilmiyorum ancak birçok cihazda pil yüzde 80'e ulaşınca hızlı şarj kesilir ve şoklama sistemi uygulanır. İlk etapta verilen watt fazla olduğu için, süreyi kısa gösteriyor olabilir. Yazılımsal bir uyumsuzluk da olabilir tabi.
evet evet biliyorum öyle olsa bir şey demeyeceğim ama 80 den önce yapıyor bunu sürenin sarkması yüzde 40 dan itibaren başlıyor acaba benim cihaz mı sıkıntılı yoksa diğer samsunglarda da var mı o kadar para verdik iki hafta oldu :D :)

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
evet evet biliyorum öyle olsa bir şey demeyeceğim ama 80 den önce yapıyor bunu sürenin sarkması yüzde 40 dan itibaren başlıyor acaba benim cihaz mı sıkıntılı yoksa diğer samsunglarda da var mı o kadar para verdik iki hafta oldu :D :)
Zamzung işte