Süleyman Soylu açıklama yaptı

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
İstifası kabul edilmeyen Içişleri Bakanı Süleyman Soylu Twitter'dan bir açıklama yaptı,

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Sayın Bakan’a görevinde tekrar başarılar diliyorum.

Son düzenleme:

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Aslında söylenecek çok şey var ama ortamı germemek adına söylemiyorum. Tek söyleyeceğim şey; samimi değiller. Bu sadece bakanın bağlı olduğu siyasi parti için değil, tüm politikacılar için geçerli. Allah'ın adaletine bırakıp, bir birey olarak elimden gelenin en iyisini yapmak kâfi.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Evet arkadaşlar ''Süleyman Soylu nasıl kahraman ilan edilir?'' adlı senaryoyu hep birlikte izliyoruz. Tamamen yanlış verilen kararı [Gecenin bir vakti saat 22:00'da ansızın sokağa çıkma yasağı] unutturma için yapılan bir hamle ama yemezler.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Süleyman soylu bence rol yapmadı ama o geceyi yaşatan (daha doğrusu iktidara yaşatan) her kim veya ne ise bilmiyorum ama dışarıdan bakıldığında bir bunalım ve kriz halinde gibi görünen şeyin artık bir kaos ortamına döndüğünü söyleyebiliriz, birisi bir şey yapıyorda koca bir bakanlığın bası istifa ediyorsa sıkıntı büyük, bir güç var ve Cumhurbaşkanı müdahale edince her şey çözüme kavuşuyor tablosu da aklınıza yatıyor ise bende sıkıntı vardır herhalde. Sebep veya olay her ne ise halktan saklandığı apaçık belli duruyor bence.

Reaksiyon puanı
769
Evet arkadaşlar ''Süleyman Soylu nasıl kahraman ilan edilir?'' adlı senaryoyu hep birlikte izliyoruz. Tamamen yanlış verilen kararı [Gecenin bir vakti saat 22:00'da ansızın sokağa çıkma yasağı] unutturma için yapılan bir hamle ama yemezler.
Sizin gibiler ne yiyor, ne içiyor, ne tüketiyor bilmiyorum ama bende bu kafaya erişmek istiyorum abi.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Sizin gibiler ne yiyor, ne içiyor, ne tüketiyor bilmiyorum ama bende bu kafaya erişmek istiyorum abi.
Tezgah degil fakat bunun tek sebebi de bu değildir(çünkü başarılı birisi makamına göre değerlendirirsek ve böylesine basit ve çözülebilir bir şeyde pes etmez kimse, gerçekten oysa son 20 yıldaki tek gerçek siyasetci diyebiliriz), öncesinde Soylu’yu bıktıran veya hükümete dahil olmaktan soğutan bir şey olmalı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sizin bizim kafamız gibi düşünmesi çok zor. Bu tarz oyunlara inanan adamların IQ seviyesi bizim kafamıza ulaşmak için biraz zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstifa da diretmeliydi.
Conficim tezgah bunlar. Akılsız br karar alındı sonra bunu nasıl temizleriz başkanım? Sen istifa edeceksin ben kabul etmeyeceğim böylece sen akşanacaksın ? bunu düşünemeyecek kadar düşük IQ dolu ortalık. Gerçi bunu düşünecek kader fazla insan olsa Türkiye şuan gelişmiş bir ülke olacaktı.

Reaksiyon puanı
769
Sizin bizim kafamız gibi düşünmesi çok zor. Bu tarz oyunlara inanan adamların IQ seviyesi bizim kafamıza ulaşmak için biraz zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Conficim tezgah bunlar. Akılsız br karar alındı sonra bunu nasıl temizleriz başkanım? Sen istifa edeceksin ben kabul etmeyeceğim böylece sen akşanacaksın ? bunu düşünemeyecek kadar düşük IQ dolu ortalık. Gerçi bunu düşünecek kader fazla insan olsa Türkiye şuan gelişmiş bir ülke olacaktı.
Şu an gözümde bunlar hep amerikanın oyunu diyen dayılardan hiç bir farkınız yok işiniz gücünüz boş yapmak ya bu hayata boş geldiniz boş gidiceksiniz.

Son düzenleyen moderatör: