CNKYNK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Su arıtma cihazı araştırırken kafayı yemek üzereydim bir yurt dışı sitesinde suyun değerleri ile ilgili özellikle kanser ya da iç rahatsızlığı çeken kişiler için -ORP diye bir değer gördüm. ülkemizde çok fazla ürün marka vs var adını sanını duymadığımız onlarca marka. her marka en iyisi benim ürünüm diyor. fakat - orp değeri ile ilgili bir soru sorduğumda ya da nedir dediğimde bir yanıt alamadım. bir de bu google ana sayfada en iyi diye sıralanmış markalardan yanıt alamadım. Bizim ülkemizde işlerin biraz daha sallamasyon ilerlediğinin kanıtı. Sonra kendim araştırdım. sudaki orp değeri nedir diye. karşıma söyle sonuçlar çıktı. ( ORP ölçümü suyun kalitesini belirler. Ölçüm sonucu pozitif bir değer çıkmışsa bu suyun oksidasyon yani paslandırma ve bozucu/çürütücü etkilerinin olduğunu, negatif bir değer çıkmışsa bu suyun paslanmayı engelleyici özellikte yani antioksidan güce sahip olduğunu gösterir. ) yani orp nin antioksidan olduğunu söyledi google amca :) sonra - ORP su arıtma cihazı aratıp biraz araştırma yaptım Bir sürü firmada - orp ile ilgili kısa kısa yazılar gördüm ama - orp li su arıtma cihazını b,r hafta sonunda tek markada buldum. ve sizinle paylaşmak istedim. alkali antioksidan ve antibakteriyel olarak satıyorkar ürünü. ürüne buradan ulaşabilirsiniz. bu kıyağımıda unutmayın. bir hafta on gün benim gibi uğraşmayın.

Su arıtma cihazına buradan ulaşabilirsiniz.

plnzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bianchi bu konuda işinin ehli biz 4 yıldır kullanıyoruz. orp nin önemini zaten araştıran biliyor. kesinlikle tavsiye edilir.

Mel123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

mse35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biz yazlığımızda bianchi kullanıyorduk, yazlığı satın aldığımızda sağolsun evin eski sahibi bırakmış :) istanbuldaki evimizde de ihlas kullanıyorduk. ilk yaz yazlığımızdaki suyu kullandıktan sonra eve döndiimizde bir tuhaflık hissettik evdeki su yavan ggeliyordu bir süre sonra alıştık doğal olarak ama. ikinci yaz dönüşü bianchiyi evimize getirdik, diğer ürünlerle arasında bariz bir fark var. biz bunu suyun tadından anlıyoeuz ama. siz çok güzel açıklamışsınız. bende denk gelince evde kullandığımız ürünün nasıl bir ürün olduğunu anladık... teşekkürler.