[Sonuçlandı mı ki?]25 Tl Google Play Kodu Çekilişi!

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Cüzdan parasından dolayı değil arkadaş ekleme olayı Steam seviyenle alakalı. Bunun içinde steam görevlerini yapıp ek olarak oyun rozetlerini tamamlamak gerekiyor. Igni rozetini almak için epey uğraşmıştım mesela. 35 level seviyelerine kadar çıkmayı planlıyorum şahsen :)

Ekli dosyayı görüntüle 54931
Nasıl yani? Level kasmak için paralı oyunlara sahip olmamız gerekmiyor mu? Kartlardan geliyor diye biliyorum çünkü.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Nasıl yani? Level kasmak için paralı oyunlara sahip olmamız gerekmiyor mu? Kartlardan geliyor diye biliyorum çünkü.
Paralı oyuna gerek yok. Oyunlardaki rozetleri tamamlayabilmek için kaç tane kart gerekiyorsa onları toplayıp 1 seriyi tamamlamak gerekiyor. Oyunu oynarken sana birkaç kart veriyor zaten ama sonrasında pazardan satın alman gerekli. Satın aldığın kartlarla koleksiyonu tamamlayıp 100 exp içeren rozet alıyorsun. Bu seriyi 5 kere tamamlarsan 500 exp oluyor elinde toplamda.

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Paralı oyuna gerek yok. Oyunlardaki rozetleri tamamlayabilmek için kaç tane kart gerekiyorsa onları toplayıp 1 seriyi tamamlamak gerekiyor. Oyunu oynarken sana birkaç kart veriyor zaten ama sonrasında pazardan satın alman gerekli. Satın aldığın kartlarla koleksiyonu tamamlayıp 100 exp içeren rozet alıyorsun. Bu seriyi 5 kere tamamlarsan 500 exp oluyor elinde toplamda.
Hocam gene parayla ilgili şeyler dediniz ama :D Olmuyo böyle :D
Not: $5 harcamam gerekliymiş :/ Kısıtlıymış şu an erişimim.

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Cüzdan parasından dolayı değil arkadaş ekleme olayı Steam seviyenle alakalı. Bunun içinde steam görevlerini yapıp ek olarak oyun rozetlerini tamamlamak gerekiyor. Igni rozetini almak için epey uğraşmıştım mesela. 35 level seviyelerine kadar çıkmayı planlıyorum şahsen :)

Ekli dosyayı görüntüle 54931
Hayır rozetlerle vs. alakası yok inanın bana. Steam in 5 dolar sınırı var 5 dolarlık bir alışveriş yapmazsanız arkadaş ekleyemiyorsunuz bu sorunu geçen gün para yatırarak düzelttim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Steam ekleyebilirsin kullanıyorsan. Nick utkususver.
Vac ban hangi oyun için? %90 Cs sanırım :)

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Hayır rozetlerle vs. alakası yok inanın bana. Steam in 5 dolar sınırı var 5 dolarlık bir alışveriş yapmazsanız arkadaş ekleyemiyorsunuz bu sorunu geçen gün para yatırarak düzelttim.
O ilk etap için. Daha sonra arkadaş sayını arttırmak için yine exp kazanıp level atlaman gerekiyor. İleri seviyelerde her level artışından sonra bildirim geliyor zaten 5 kişilik arkadaş alanı açıldı diye.

Hocam gene parayla ilgili şeyler dediniz ama :D Olmuyo böyle :D
Not: $5 harcamam gerekliymiş :/ Kısıtlıymış şu an erişimim.
Money is money valla :D Steam yine iyi, kuru düşükten oluyor yoksa halimiz nice olurdu.

Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,192
Haha çekilişi kapattım. Ne zaman açıklayım :D. Sizi çatlatayım biraz :D. Bu gece 25:00'da açıklıyorum. Narrator ve Ambassador adlı arkadaşlara çekilişte yer vermedim. Ben uyarımı yaptım :D.

enes dursun kazanmıştır.

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
O ilk etap için. Daha sonra arkadaş sayını arttırmak için yine exp kazanıp level atlaman gerekiyor. İleri seviyelerde her level artışından sonra bildirim geliyor zaten 5 kişilik arkadaş alanı açıldı diye.
Peki ben neden 5. seviyede istediğim kadar arkadaş ekleyebiliyorum?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
13-14 olmalı ve dahada ekleyebiliyorum. yani 1. seviyede 5 , 2. seviyede 10 arkadaş ekleme sınırı falan mı diyorsunuz yoksa başka bir şey mi?
Sınırın ne kadar olduğunu bilmiyorum ilk başlarda ama bir sınır var ona eminim. Sonradan seviye atladıkça 5'er kişilik yer açılıyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,192
Sınırın ne kadar olduğunu bilmiyorum ilk başlarda ama bir sınır var ona eminim. Sonradan seviye atladıkça 5'er kişilik yer açılıyor.
Ben çekilişi açıklamışım adamlar hala Steam muhabbetinde :D:.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Steam kartlarımı rocket league de dlc uğruna satmasaydım benimde levelim epey yüksek olurdu muhtemelen :D ama tabi Dark Souls 3 kartlarım duruyo dokunmam onlara.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Bilmiyorum bana bildirim falan gelmedi.
@utkuversus diğer çekiliş ne zaman olur? Ve diğeri steam çekilişi olacak sanırım?
Valla bak sırf göstereyim diye rozeti yükselttim :D

Adsız.png

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Steam dağıtımına mı geçildi yoksa. :)