Son Dakika: Fenerbahçe'de Yumruklar konuştu

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Şu Emre'den bıkmayan Fenerbahçeli var mı arkadaşlar, samimi soruyorum?

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Bi bu eksikti Fenerbahçe'de

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
İyi oyuncu, hem de çok. Ama agresifliği her zaman bazı şeylerin önüne geçti. Bu şekilde faydadan çok zararı dokunur. 40 yaşına gelmiş ve üstüne hayatını profesyonel olarak geçirmiş bir insan bu kadar öfke kontrolünde nasıl başarısız olabiliyor hayret edilesi bir durum.

Reaksiyon puanı
8,023
F.bahçe ile ilgili haberleri muhabirlerin sosyal medya hesaplarını takip ederek öğrenmenizi tavsiye ederim. Basın Ali Koç yönetime geldiğinden beri takımı kötülemeye çalışıyor.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,001
Fanatik haberine inanan var mı cidden :D Yalan dolan haber. Emre saha içinde agresifleşse de antrenmanda veya saha dışında böyle bir oyuncu değil. Asparagas haber olduğu çok belli. Bu takımda Emre'ye laf edecek yürekte kimsede yok.

Şu Emre'den bıkmayan Fenerbahçeli var mı arkadaşlar, samimi soruyorum?

Son yıllarda Alex'den sonraki en büyük efsanedir benim gözümde. Çokta sevdiğim bir oyuncu. Keşke yaşı çok daha genç olsa.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Son yıllarda Alex'den sonraki en büyük efsanedir benim gözümde. Çokta sevdiğim bir oyuncu. Keşke yaşı çok daha genç olsa.

Futboluna lafım yok ama, verilen örnekte adı geçen Alex karakterinde olamadığından hiç sevemedim kendisini. Bana göre saygı duyulan bir futbolcu olmak için karakterin de Alex gibi olması gerekiyor. Trabzonspor kupa maçında elenmemize neden olan adam bu ve devam ederse bize hep bu tarz zararları olacak.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,001
Futboluna lafım yok ama, verilen örnekte adı geçen Alex karakterinde olamadığından hiç sevemedim kendisini. Bana göre saygı duyulan bir futbolcu olmak için karakterin de Alex gibi olması gerekiyor. Trabzonspor kupa maçında elenmemize neden olan adam bu ve devam ederse bize hep bu tarz zararları olacak.
Karakterini Alex ile karşılaştırmiyorum. Bu ligdeki hiçbir oyuncu da kıyaslanamaz. Ancak her camia böyle oyuncuya ihtiyaç duyar.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
FB, Aziz Yıldırım'ın âhını aldı bi kere. iki yakası biraraya gelmez artık. Yıllarca emek verdiği kulübün taraftarları, kongre de FB Ülker stadında başkanını yuhaladı. Vefasızlığın ne demek olduğunu tüm dünyaya gösterdi.

Reaksiyon puanı
8,023
Fenerbahçeli Futbolcu Emre Belezoğlu takım arkadaşı Dirarı antrenman dan kovdu..küfürler havada uçuştu ve Yumruklar konuştu.

Fenerbahçe resmi hesabı bu haberi yalanladı. Emre Belözoğlu, Dirar'a sadece dikkatli olması konusunda uyarıda bulunmuş. Onun dışında hiçbir şey yok.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,001
FB, Aziz Yıldırım'ın âhını aldı bi kere. iki yakası biraraya gelmez artık. Yıllarca emek verdiği kulübün taraftarları, kongre de FB Ülker stadında başkanını yuhaladı. Vefasızlığın ne demek olduğunu tüm dünyaya gösterdi.
:D

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesinde; yaşanan ikili tartışmanın her takımda yaşanabilecek ikili bir tartışma olduğu ve iddia edilen söylemlerin sarf edilmediği yönünde bir kamuoyu bildirimi yapılmış.
KAMUOYUNA DUYURU

Bugün tarihli Akşam gazetesinde yer alan Futbol A Takımı oyuncularımızdan Emre Belözoğlu ve Nabil Dirar arasında yaşandığı iddia edilen diyaloga dair bir açıklama zaruri hale gelmiştir.

Antrenman sırasında iki oyuncumuz arasında her takımda yaşanabilecek ikili bir tartışma yaşanmıştır. Kaptanımız Emre Belözoğlu takım arkadaşı Nabil Dirar’a daha dikkatli olması konusunda uyarılarda bulunmuştur.

Öte yandan, Kaptanımız Emre Belözoğlu tarafından takım arkadaşlarına haberde iddia edilen söylemler kesinlikle sarf edilmemiş, manşetlere taşınan olaylar yaşanmamıştır.

Yaşanan tartışma sonrasında oyuncumuz Nabil Dirar, hocamız Tahir Karapınar tarafından tesislere gönderilmiştir.

Kamuoyunun Bilgisine Sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

17 Temmuz 2020 Cuma 11:59