Soru Sizce yakışıklı mıyım?

denizırdms123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir kızdan hoşlanıyorum, onunla tanışmak istiyorum ama tipim yüzümden beni reddetmesinden korkuyorum. Kız ortalama güzellikte. Sizce ben yakışıklı mıyım? Kız bana bakar mı?

Ekli dosyalar

• image (2).png
    image (2).png
    252.9 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen moderatör:

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,734
Kişiliğin önemli dostum, sen her zaman kendin ol. Hoşlanıyorsan arkadaş ol, bir süre takılın, bir bakarsın huyu suyu hoşuna gitmez belki de kötü birisidir. Ama yok, olur da daha da gönlüne girerse, açık açık konuşursun vakti geldiğinde, reddederse de üzülme, Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın, hakkında hayırlısı :)

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
706
Kişiliğin önemli dostum, sen her zaman kendin ol. Hoşlanıyorsan arkadaş ol, bir süre takılın, bir bakarsın huyu suyu hoşuna gitmez belki de kötü birisidir. Ama yok, olur da daha da gönlüne girerse, açık açık konuşursun vakti geldiğinde, reddederse de üzülme, Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın, hakkında hayırlısı :)
Hocam ben eski sevgilime aşıktım ilk başta arkadaştık, sonra açıldım sevgili oldum ama gerçek yüzünü en sonunda gördüm her zaman işe yaramıyor. sevgiliyken başkalarıyla da konuşup aldatabiliyorlar.