Soru Sizce Tipim Çok Kötü Mü?

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Sen ne cins bir adamsın,ben vur derken adamı şiddete mi yönlendiriyorum yoksa erkek yapısı gereği özgüven gelsin çocuğa biraz gaza gelsin diye mi diyorum? Hepiniz çocukla dalga geçiyordunuz,ne oldu ben adamı ciddiye alınca sende duyarlı beyfendi mi kesildin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada çocuğu zerre ciddiye almayıp, diğer konuda beyfendiye üslüb dersi verdim diye yukarıda bir sürü örtük göndermeli laf sokmuş.Diğer tarafta da dediğim gibi,ağzınız ayrı bir şey anlatıyor,hareketleriniz anlatıklarınızdan bağımsız,yaptıklarınız yaşınızla alakasız zaten.Burada instagram duyarı kasmayacağım ama 15-16 yaşındaki bu çocuk burada psikolojim iyi değil diyor,her an saçma bir şey yapabilir.Sizin nesilinizde böyle bir problem yoktu ama sokakta bir birini dövenleri dahi ayıramadığımız günümüz türkiyesinde sizin basit zannettiğiniz bu durumlar yüzünden 15 yaşındaki insanlar intihar gibi saçma salak şeylere kalkışıyor.Ne oldu sayın duyar bey,2017 den beri forumda olmakla bir şey olmuyor,benim profilimde yazanlar belli gidin okuyun,öğrenci yazdım eğitime dair sorulara forumda cevap verdim hani kanıt istiyorsunuz ya gidin profilime bakın,teknoloji yazdım yeri geldi hem android yeri geldi hem ios hakkında rehber oldum hatta iosta rehber oldum dahi diyemem çünkü çoğu yazım android üzerine yazdım,duyarlı vatandaş yazdım burada olduğunu gibi çocuğa biraz kendi yaşıtı üslubuyla onu gaza getirecek şekilde özgüven konuşması yaptım 15-17 yaşında hayatta zevk almayan bir çocuğa siz radikaliği öğretmeye devam edin.Bu zihniyetinizi kızınıza anlatmanıza gerek yok enişteniz dahi anlar,insanların aklıyla dalga geçmeyin,fazla özgüven ağzıdan çıkan kelimeleri unutturuyor galiba size.Üzerine basa basa söylüyorum,yaptıkların yaşınla uyuşsun,yoksa bana fonboy demek kolay,MURAT BEY. 2017 den bugüne kadar uzun uzun gönermeli mesaj yazmaya harcadığınız enerjiyle yukarıda olduğu gibi milleti ciddiye almayan, soruya cevap niteliği taşımayan sözde cevaplarınız yerine kızınıza söyleyip genlininize anlattığınız gibi konular açında millet faydalasın. Telefon geldi demekle android piri olunmuyor,mevzu yararlı cevap konusuna gelince bana ders verirsin,ben yazılarımda çokça rehber olmaya çalıştım, sen ise s22 ile beyfendilik yolunda ilerlemeye devam et.Bol şans!
Forum duvarıma herkes bakabilir bana soru soran kimseyi geri çevirmeyip cevapladım.5 yıldır silmedim.

Bu gönderiye baştan sona yazdığım herşeyin arkasındayım.Ben çarkıfelek değilim ki senin gibi döneyim.

Beni sosyal medyadan çok rahat bulursun instagramdan bulursun bulursan yaptığımın konuştuğumla bir olduğunu da görürsün ?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Okuduğunu anlamıyorsun herhalde? Ben cevaplarının niteliksizliğinden bahsettim anlamamışşın,kendinle çelişmen yazılarından belli,beyfendilik taslayıp bununla çelişen apaçık sensin.Çocuğa karşı yanlış tutumunu uzun uzun yazdım 1 kelimesine dahi cevap verememişsin çünkü sen sözde beyfendisin.Koca yazıdan evirip çevirmeye uygun hiçbiryer yok,olsaydı buraya uzun uzun yazıp dururdun BEYFENDİ.İyi forumlar MURAT BEY.
Forum duvarıma herkes bakabilir bana soru soran kimseyi geri çevirmeyip cevapladım.5 yıldır silmedim.

Bu gönderiye baştan sona yazdığım herşeyin arkasındayım.Ben çarkıfelek değilim ki senin gibi döneyim.

Beni sosyal medyadan çok rahat bulursun instagramdan bulursun bulursan yaptığımın konuştuğumla bir olduğunu da görürsün ?

Son düzenleme:

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Okuduğunu anlamıyorsun herhalde? Ben cevaplarının niteliksizliğinden bahsettim anlamamışşın,kendinle çelişmen yazılarından belli,beyfendilik taslayıp bununla çelişen apaçık sensin.Çocuğa karşı yanlış tutumunu uzun uzun yazdım 1 kelimesine dahi cevap verememişsin çünkü sen sözde beyfendisin.Koca yazıdan evirip çevirmeye uygun hiçbiryer yok,olsaydı buraya uzun uzun yazıp dururdun BEYFENDİ.İyi forumlar MURAT BEY.
Sen her cevabında hakaret ediyorsun bende her sözümün arkasındayım dedim daha ötesi var mı ? Yok.Başka cevaba gerek yok.Ben çarkdeğilim ki evirip çevireyim.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Sen her cevabında hakaret ediyorsun bende her sözümün arkasındayım dedim daha ötesi var mı ? Yok.Başka cevaba gerek yok.Ben çarkdeğilim ki evirip çevireyim.
Hiçbir yazımda size hakaret etmedim, başından beri apaçık yazıları anlamadığınız bariz ortada.Aksine beni tehdit eden sizsiniz.Şimdi sözünüzün arkasında durun ve veni dava edin,nasıl olsa bu ilk tehdidiniz değil.İp adresi v.b gerek yok,ben size bilgilerimi vereyim.Ben Caner Orak,ankarada yaşıyorum.Forumda iletişime dair bilgilerim mevcut.Mahkeme kararı ile bana ulaşılır dert etmeyin.Madem öyle bir şey var,mahkeme verir kararını.

Son düzenleme:

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Hiçbir yazımda size hakaret etmedim, başından beri apaçık yazıları anlamadığınız bariz ortada.Aksine beni tehdit eden sizsiniz.Şimdi sözünüzün arkasında durun ve veni dava edin,nasıl olsa bu ilk tehdidiniz değil.İp adresi v.b gerek yok,ben size bilgilerimi vereyim.Ben Caner Orak,ankarada yaşıyorum.Forumda iletişime dair bilgilerim mevcut.Mahkeme kararı ile bana ulaşılır dert etmeyin.Madem öyle bir şey var,mahkeme verir kararını.
Verecek zaten sorun değil bu tartışmayı ilk başlatan sizsiniz bakın hatta şu yorum üzerine yazınız ile başladı size yazmadığım bi yorum ile ilgili başlattığınız tartışma olayları buraya getirdi.

Ben zaten yönetim ile iletişimi kurdum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220603-184557_Chrome.jpg
    Screenshot_20220603-184557_Chrome.jpg
    70.6 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20220603-184515_Chrome.jpg
    Screenshot_20220603-184515_Chrome.jpg
    97.3 KB · Görüntüleme: 64