Sistem Değiştirmelimiyim

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar elimde 2009 da aldıgım pc var sizce yeni bir sisteme geçmelimiyim yoksa ekran kartım yanmıştı onu yenileyip 2 yıl daha idare edip daha saglam bi sistemmi toplayayım sistemim

Ekran Kartı http://www.vatanbilgisayar.com/Ekra...11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=66605

Sistem
İşlemci:Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @2.83GHz (4CPUs) ~ 2.8GHz
Anakart:Asus P5QSE
PSU:(500W) PRIMECOM Model No:ATX 50
Ekran Cozunurlugu:1440*900
Ram 4gb ddr2 1066mhz ve 2gb ram alayımmı cod ghost ve ilerisi için

sistemi oyun oynamak için değiştirmeyi düşünüyordum fakat işlemcim hala saglam oldugu için değitirmeyide pek istemiyorum masraftan dolayı durumda pek parlak değil zaten sizce bu ekran kartını alıp sistemi ileriki oyunlar için 2 yıl için idare edermi ileriki oyunları medium da oynatsa yeter şimdiden teşekkürler

ha birde yazmayı unutmuşum işlemci için soğutucu önerirmisiniz yazın boştayken bile mavi ekran veriyordu işlemcinin ısınmasından dolayı soket tipi 775 50 60 tlye iyi bir sogutucuda onerirseniz çok iyi olur

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sogutucuyuda işlemcime oc yapacagım için de alıyorum oyuzden 80 90 tlyede cıkabilir sogutucu

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yardım edin koca forumda kimse yok mu ?

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ekran kartı güzel işini görür alabilirsin ama soğutma olayından pek anlamıyorum ben belki başka arkadaşlar yardımcı olurlar.