Öneri Sırt veya vücut mantarı için tavsiyeler

Bu konuyu okuyanlar

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Özellikle sırt bölgemde, omurganın orta kısımları ve omuzlarımın belli yerlerinde nokta şeklinde veya noktadan daha büyük bir şekilde kahverengi lekeler oluştu. Doktora gittim 2 ay önce. Kan verdim tahlil vs yaptılar, bir kişiden veya kıyafetten bulaşmış dedi. Terbisil hap, Travazol krem ve Exelderm sprey verdi. Fakat şöyle bir sorunum var, ilaç etki ediyor o noktayı yok ediyor, fakat nasıl oluyorsa tekrar beliriyor.
Çok sinir etmeye başladı, ilaç haricinde dikkat etmem gereken başka şeyler var mıdır? Başka nasıl tedbir alabilirim o bölgeler için? Yediğim şeylere dikkat etmem gerekiyor mu? İlaç haricinde uygulayabileceğim bir şey var mı?
Cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.
( Nasıl bulaştığını biraz düşündükten sonra, aklıma AVM'de mağazalarda denediğim kıyafetler geldi. Arkadaşlar özellikle çıplak ten üstüne böyle yerlerde giymeyin direkt, uyarım bu yönde)

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Mantarlar Ter ve Sıcaktan beslenir terlemememye dikat et mantarli bolgeyi temiz tut sık sık ic camasiri degis değiştigin elbiseleri yikattir. Serin yerlerde olmaya dikkat et. Kremi ve spreyi kullandiktan sonra hemen giysileri giyme terleme yaptiriyor.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
İlaç kullan şuan kullandığın o bölge ile temas eden kıyafetlerini at. Lekeler geçse bile ilaç kullanmaya devam et

Son mesajlar