Haber Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, canlı yayınına buzdolabından çıkarak katıldı

Reaksiyon puanı
114
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, Pink TV'de canlı yayınlanan bir televizyon programına buzdolabından çıkarak katıldı.

Seçim kampanyasının finalini yapmak için dün akşam Pink TV'deki bir televizyon programına elinde turşu kavanozuyla buzdolabından çıkarak katılan Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic "Herkes benden öyle sıkıldı ki buzdolabını açsalar içinden ben çıkacağım zannediyorlar" ifadesini kullandı.

Sizce Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim konuşması veya herhangi bir yayına buna benzer bir şekilde çıksa tepkiniz ne olurdu ? :)

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Kaynak nedir.

Reaksiyon puanı
984
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, Pink TV'de canlı yayınlanan bir televizyon programına buzdolabından çıkarak katıldı.

Seçim kampanyasının finalini yapmak için dün akşam Pink TV'deki bir televizyon programına elinde turşu kavanozuyla buzdolabından çıkarak katılan Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic "Herkes benden öyle sıkıldı ki buzdolabını açsalar içinden ben çıkacağım zannediyorlar" ifadesini kullandı.

Sizce Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim konuşması veya herhangi bir yayına buna benzer bir şekilde çıksa tepkiniz ne olurdu ? :)
Eskiden buzdobımız yoktu şimdi cumhurbaşkanı bile buzdolabından çıkıyor çok ilerledik derdim ?

Reaksiyon puanı
3,027
Sırbistan'da halkın enerjisi farklı olabilir ama Türkiye'de öyle bir şey olursa cıvıklık olarak algılanır :q

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hocam bir konu açarken bir link video resim flan atsan nasıl olur !

Böyle dümdüz yazı atmanın kimseye faydası yok. Konu başlığı ile içerik anlamsız kalıyor böyle olunca.

Son düzenleme: