Soru Seni rüyamda gördüm diyen kız

HIERA224

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir ara bi kızla konusuyordum. Kıza önceden bir kere açıldığımda "İyi birisin ama sevdiğim var" demişti. Biraz zaman geçti sevdiği biri varmı konusu açıldıktan sonra sevdiği kişiyi artık sevmediği söyledi. Tekrardan açıldığımda ise friendzone tarzı birşey yemiştim. Sonra iletişim falan kestim bir olaylar oldu falan bana küstü olayları sonra ortak arkadaşlar araya girdi konuştuk ettik. Tabii iletişimi kestikten birkaç gün sonra oldu bunlar. Konuştuk falan sonra özelden konuşmaya devam ettik neden öyle dedin böyle dedin diye sonra sordum "Beni reddettiğin için arkadaşça kalmak bana zarar veriyordu" yazdım. Sonra reddetme konusuna falan girdik "ne zaman kabul etmeyi düşündün ki beni?" diye sormuştum cevap olarak "Belki belli değildi mentalim bozuktu o zamanlar ve arkadaş olarak daha samimi geliyordun" demişti. Cevap olarak "Arkadaştan öteye gitsek ilişkimiz daha mı az olurdu?" diye sordum cevap vermemişti gün bitti. Aradan zaman geçti şu anda hala konuşuyoruz bir ara ona yine soğuk yapmaya başladım. Çok geçmedi 1 hafta önce falan bunlar yaşandıktan baya zaman geçtikten sonra bana "Seni rüyamda gördüm" tarzı birşey söyledi. Bana "Essek" diye hitap ediyor. Sevgilim var şu anda arada konuşurken "Kim bilir başka kimler ile konuşuyor" dediydi. Yani herhalde biraz kıskanıyor

He birde bu sabah aldım günaydınnn mesajı ?

1 - 2 kişiye sorduğumda pişman dedi. Ablama sordum senin arkanda sürünüyor gibi dedi. Biri dedi mentalim o aralar bozuktu diyor yani geri dön diyor oyuncak olma
Bu kız ne düşünüyor ona göre şimdiden red cevabını vererek bana yaşattıklarını ben ona yaşatayım. Hepsini okursanız olayı anlarsınız

Son düzenleme: