Saw Oyun Oluyor!

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Eskiden yalnızca izliyorduk! Şimdi ise içinde bulunma zamanı geldi. Saw, yani Testere'nin video oyunuyla ilgili yeni video yayınlandı.

Zombie Studios tarafından geliştirilen Saw'ın video oyunu için geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayınlandı. Oyun içi görüntülerle hazırlanmış olan trailer'da, Jigsaw tarafından ölümcül bir tuzağa mahkum edilmiş birini görüyoruz. Hangi karakteri yöneteceğimizin belli olmadığı yapımda, dedektif David Tapp, Amanda Young ve John Kramer gibi, filmden aşina olduğumuz kişilerle karşılaşacağız.

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11089/t_saw_e309_debut_gt_v2.flv[/SDNTV]
Unreal Engine 3 ile geliştirilen yapımda, Jigsaw'ın tuzaklarından kurtulup hayatta kalmaya çalışacağız. Bunu yaparken de  çevrede bulacağımız çeşitli silahları kullanacağız. Merakla beklenen oyun için henüz net bir çıkış tarihi belirtilmedi. Ancak Ekim 2009 içerisinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Saw'ın video oyunu, PlayStation 3, Xbox360 ve PC için raflarda yer bulacak.​
:: Saw serisinin yazarı tarafından hazırlanan video oyunundan beklentileriniz neler?​

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Valla güzel bir video olmuş ancak senaryosunu bildiğin bir sonraki bölümde ne olacağını bildiğin bir oyunu oynarmısın ben oynamam :)

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
KONAMI yine yapmış yapacağını... Bu oyunda oynamak biraz yürek ister gibi :)

MuratSelim

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Valla güzel bir video olmuş ancak senaryosunu bildiğin bir sonraki bölümde ne olacağını bildiğin bir oyunu oynarmısın ben oynamam :)
Aslında biraz haklısın ne olacağını bildiğin oyun pek fazla zevk vermeye bilir ama oyunda bence film' göre değişmeler olacaktır.

Ben daha önce film e sadece göz attım bakmadım ben oynarım galiba godfatherda böyle yapmıştım filmden önce oyun oynadım oyunda herşeyi öğrenmiştim.

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
oyun güzel olur da;

sdn ana sayfaya koyduğu videodan önce 10 snlik reklam vermeye başlamış.. dh'e özenmişler herhalde

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Filmin zaten meşhur repliği "I wanna play a game",yani "Oyun oynamak istiyorum".Oyun bana kalırsa geç kaldı,3.'den sonra çıkmalıydı.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
Testere'nin oyunu oynanmaz bana kalırsa. hiç zevk vermeyeceği fragmandan belli. Ayrıca unreal motorundan vazgeçsinler artık, iğrenç bir motor.

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
yenilikçi bir senaryo vaad etse belki olrdu ama video da görüldüğü kadarıyla zaten filminden izlediğimiz konular

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arakdaşlar oyunu oynayan yokmu hiç? 1. bölümde maskeyi çıkarttım fakat boş bir oda kapının birisinde kilit var şifresini bulamuyorum bilen varmı ?

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
arakdaşlar oyunu oynayan yokmu hiç? 1. bölümde maskeyi çıkarttım fakat boş bir oda kapının birisinde kilit var şifresini bulamuyorum bilen varmı ?
O bulmacayı geçemiyorsan, oyuna devam etme derim. Çünkü herşey bu tarz bulmacalarla çözülüyor. Yapman gereken, tuvaletin kapılarını kapat. Sonra aynaya bak aynada numaralar çıkacak. Doğru perfektifi yakalyınca göreceksin numaraları.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ama sakın son harfi 1 sanma :D
7 o 7:)

Bu arada The Dark Knight doğru söylüyor.Bunu geçemezsen sonraki her bulmaca ve şifrelerde yardım istemek zorunda kalabilirsin.

özgür deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
millet oyunda ingilizce gereksinimi nedir?

az çok ingilizcem var ama onu da bu oyun da tüketmek istemiyorum :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Pek fazla gerek yok.Sadece jigsawın senin üstündeki ince fantazilerini anlayamıyorsun o kadar :)

avdanli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel oyun olur ve KONAMİnin başarısı ile güzelleşir.