Yardım Sanal Numara üzerinden beni engelleyen öğretmenimin yüzüne gerçekleri vurursam ne olur?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Konu trol değildir. Nasıl söylesem yaklaşık bu olay gerçekleştiğinden 1 yıldır doldum. Şimdi çıkıpta bir anda desem ki öğrencilerinizden bu kadar mı korkuyorsunuz? Bu kadar egolu olmanız hangi anlama geliyor desem? Yanlış bir anlaşılma meydana gelir mi? Açıkçası ne olur merak ediyorum hata yapmış olur muyum? Öğretmenim rahatsız olursa kanunen tacize girer mi vs. Bunların cevaplarını arıyorum. Ekstra olarak pandemiden önce ziyarete gittiğimde başka bir öğretmenimin yanında beni sevdiğini söylemişti vefalı bir öğrenci olarak. Ne oldu da anında böyle oldu aklım kaydı. Okulda çoğu hoca özel günlerde kendilerine özelden yazmama hiçbir şey demiyorlar. Nedense sadece belirli bir azınlığın bakış açısı olumlu değil. Aklıma dolanlardan bir tanesi de acaba iyiliğimi istiyorlar mı? Veya hakkımda olumsuz mu düşünüyorlar? Diye düşünmeden edemiyorum. Neresinden baksanız reelde ne zaman yanına gidip insan gibi konuşmaya çalışsam benden uzaklaşıyor her seferinde yok işim var yok doktora gideceğim bahaneleri var. Instagram üzerinden sürekli takip isteği gönderdiğim zamanda ret geliyor kendileri tarafından. Ama işin en ilginç yanı Instagram'dan engellemiyor. Bir türlü medeni bir şekilde bir araya gelemiyoruz. Ekstra olarak kişiden kişiye göre de değişiyor. Prensipleri gereği öğrencilerinin takip isteklerini kabul etmiyorlar. Yani uzun lafın kısası adı geçen öğretmenim bana soğuk ve somurtkan bakıyor. Son olarakta kız kardeşimden aldığım bir bilgiye göre okulun içerisine kekolar vs. doluşmuş. Çevre mahallelerde ikâmet eden. Umarım anlayan anlamıştır.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Basitçe neden böyle davrandığını sorabilirsiniz bir hatam mı oldu deyin ayrıca fazla sık boğaz etmişsiniz şahsen hocanıza takıntılı hatta aşıksınız sandım okurken:oops:

IncludeTak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eğer seni engellemiş ise sanal numaradan yazma. Engellemesinin bir sebebi vardır.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Kafana Kitap vurabilir. Videosu bile var. Öğretmen bu, bazen vahşileşebilir.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Okumuyorum şuan da hocam. Hem bana şuan da vursa bir daha vurun hocam derim. Malum bende sadomazoşizm var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Basitçe neden böyle davrandığını sorabilirsiniz bir hatam mı oldu deyin ayrıca fazla sık boğaz etmişsiniz şahsen hocanıza takıntılı hatta aşıksınız sandım okurken:oops:
Reelde gördüğümde otistik veletler gibi mecaz anlamda yılışmaya çalışıyorum desem yeri mıdır? Bilemedim şimdi.

Ekstra olarak kendilerinin yarın doğum günü. Cinsiyeti kadın.

Son düzenleme:

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Okumuyorum şuan da hocam. Hem bana şuan da vursa bir daha vurun hocam derim. Malum bende sadomazoşizm var.

Reelde gördüğümde otistik veletler gibi mecaz anlamda yılışmaya çalışıyorum desem yeri mıdır? Bilemedim şimdi.

Ekstra olarak kendilerinin yarın doğum günü. Cinsiyeti kadın.
Kendisine dikkatini çekebilecek bir hediye al.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Engellemesinde bir problem gözükmüyor. Doğal birşey ve bence suratına açıkcana söylemek için büyük bir olay gerekir. Ancak bu çok büyük bir problem değil.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Engellemesinde bir problem gözükmüyor. Doğal birşey ve bence suratına açıkcana söylemek için büyük bir olay gerekir. Ancak bu çok büyük bir problem değil.
Büyük mevzuya herhangi bir örnek verecek olursam eğer, mesela eşi olay çıkarsa gibi mi? Vb.