Samsung Orjinal Kulaklık Cızırtı Sorunu (KRİZDEYİM .d)

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Dostlar Merhaba. 2020 Nin Ocak ayında samsung a10s aldım bu aya kadar gayet memnun kullanıyordum kulaklığı falan kulaklıkta önce sol tarafta bi cızırtı gelmeye başladı sonra soldaki cızırtı gitti sağ kulaklığa bir cızırtı geldi ama bu fazla sesliydi rahatsız edici bir şekilde. saçma bir şekilde telefona taktığımda sağ kulağımdan fena cızırtı geliyor bilerek kulaklığı takmıyorum bilgisayara taktığımda ise kulaklığı sesin yüksekliğinden kaynaklandığını düşündüm sesi yükselttiğimde cızırtı olmuyor şimdi ben bu cızırtıyı nasıl götürcem bi çözüm verebilen varmı ?

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Su kaçtı mı acaba?
hocam namaz kılıyorum abdest aldıktan sonra kulağımda kalmış olabilir su diye mendil ile iyice kurulayıp takıyorum başka bi şekil su kaçıcağını sanmıyorum zaten gözüm gibi bakmaya çalışıyorum :)

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
hocam namaz kılıyorum abdest aldıktan sonra kulağımda kalmış olabilir su diye mendil ile iyice kurulayıp takıyorum başka bi şekil su kaçıcağını sanmıyorum zaten gözüm gibi bakmaya çalışıyorum :)
Muhtemelen su kaçmıştır ya da başka bir dış etki dolayısıyla cızırdıyordur başka bilgim yok bir telefoncuya göster istersen.

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Telefon haricinde diğer cihazlarda dene. Cızırtı olmaz ise telefon ile alakalı olabilir. Şayet tam tersi ise yasaklardan sonra kendi servisine götür.
orjinal samsung kulaklığı ile normal aynı klasik samsung kulaklığı alsak 20 tl ye ne farkı var hocam ? ve garantiye götürsem kaç tl ye yapılır ?

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Büyük ihtimalle kulaklığıj o 20tlliklerden, A10s in yanında çıkansa garantiyr vermeye değmez.