Samsung Galaxy S3 (klon imei) arama sorunu

yetisemree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

almanyadan getirtip türkiyede klon ime atmış olduğum bi samsung galaxy s3'üm var.Cihaz orjinal.6 ay kadar sorunsuz çalıştı.Sonrasında arama sırasın sayaç sayıyor ve ses gelmiyor ve benim sesim karşı tarafa gitmiyor.Biri arayınca çalıyor açıyorum fakat ses yok.Ve arama 15-20 saniye içinde şebeke bağlantısını kesmesine sebep oluyor.Mesaj atabiliyorum internete bağlanabiliyorum.Rom ve farklı hatlarla denedim sorun devam etmekte. Aynı sorunu yaşamış ve çözmüş olan var mı?

Yardımlarınızı bekliyorum..

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
klon imei de hiç bir şekilde şebeke gelmez bence sorun donanımsal farklı romlarıda denediğn yazdığına göre bence hoparlör ve mikrofonuna baktır bozulmuyacak diye bir şey yok !

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba arkadaşlar,

almanyadan getirtip türkiyede klon ime atmış olduğum bi samsung galaxy s3'üm var.Cihaz orjinal.6 ay kadar sorunsuz çalıştı.Sonrasında arama sırasın sayaç sayıyor ve ses gelmiyor ve benim sesim karşı tarafa gitmiyor.Biri arayınca çalıyor açıyorum fakat ses yok.Ve arama 15-20 saniye içinde şebeke bağlantısını kesmesine sebep oluyor.Mesaj atabiliyorum internete bağlanabiliyorum.Rom ve farklı hatlarla denedim sorun devam etmekte. Aynı sorunu yaşamış ve çözmüş olan var mı?

Android sürümüne göre farklı adımlar izleyerek bu sorundan kurtulursun.S3 Zuluman Patch diye araştırma yap, adımları uygula, şebeken geri gelir.

ByMakroad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Android sürümünüz nedir ?
Buna göre patchler var
Birde imei silinmiş mi görünüyor hala duruyor mu ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
klon imei de hiç bir şekilde şebeke gelmez bence sorun donanımsal farklı romlarıda denediğn yazdığına göre bence hoparlör ve mikrofonuna baktır bozulmuyacak diye bir şey yok !
Galaxy s2 var ilk çıktığından aldık cihaz orjınal sadece klon imei hala çalışıyor sıkıntı yok, hatta ben kendi telefonlarımı satacagım zaman hattımı ona takıyorum 3g bıle kullanıyorum sorunsuz.

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İmei uçmuşta olabilir her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım

yetisemree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy S3 cihaz (Note4 Lite rom ) yüklü android sürümüm 4.4.4 imei duruyor internete de giriyorum mobilden fakat arama esnasında 15-30 saniyede kesiliyor o süre içersinde ses alamıyorum sesimi iletemiyorum sonra zaten şebeke gidip geliyor

aldığım hatadan bir ekran görüntüsü