S7 Edge mi,Note FE mi,Nokia 8 mi,Oneplus 5T mi?

Nasıl 1 senede çöp oldu anlamadım elimde 2 yıllık Note 5 var taş gibi telefon valla hocam sen Samsunga taş atmaktan başka bişey yazmamışsın bide s8 in tek artısı soğuk hava falan filan demişsinya sen gerçekten samsung kullanma elindeki cihazı bırak git 6 6s falan al onlar senin işini görür.Huaweinin ne yaptığı umurumda değil ben Samsunga bakarım.
Niye samsung'a bakıyosunuz hocam? Samsung dan sorumlu bakanmısınız? Elimdeki cihaz 1 seney öncesine göre yavaş çalışıyor,takılıyor,ısınıyor.Bunları ilk zamanlarda yapmıyordu.Stabilmi oluyor şimdi.Daha önce iphone aldığım zaman telefon 2-3 sene aynı performansta çalışıyordu.Daha 1 seneyi tam doldurmadı bile yaz sonu almıştım geçen sene.Niye taş atayım samsung'a para verip cihazını aldım,hiçbir firmadan menfaatim yokki.Sadece İos dururken android alınmaz diyorum.

Niye samsung'a bakıyosunuz hocam? Samsung dan sorumlu bakanmısınız? Elimdeki cihaz 1 seney öncesine göre yavaş çalışıyor,takılıyor,ısınıyor.Bunları ilk zamanlarda yapmıyordu.Stabilmi oluyor şimdi.Daha önce iphone aldığım zaman telefon 2-3 sene aynı performansta çalışıyordu.Daha 1 seneyi tam doldurmadı bile yaz sonu almıştım geçen sene.Niye taş atayım samsung'a para verip cihazını aldım,hiçbir firmadan menfaatim yokki.Sadece İos dururken android alınmaz diyorum.
Huawei p20 iphone x e benziyo dedin bende huawei beni ilgilendirmez ben Samsunga bakarım dedim.Ilk çıktığı yıl iphone 6 plus aldım ios 8 yüklüydü ios 9 çıktı yükledim telefon kasmaya başladı bana stabiliteden bahsetme 2 senelik note 5 hala canavar gibi çalışıyo masal anlatma bana.Bidaha android telefon kullanmazsın olur biter.

Huawei p20 iphone x e benziyo dedin bende huawei beni ilgilendirmez ben Samsunga bakarım dedim.Ilk çıktığı yıl iphone 6 plus aldım ios 8 yüklüydü ios 9 çıktı yükledim telefon kasmaya başladı bana stabiliteden bahsetme 2 senelik note 5 hala canavar gibi çalışıyo masal anlatma bana.Bidaha android telefon kullanmazsın olur biter.
Bence sen masal anlatıyorsun. Bende de Note 5 var, önceki cevaplarımda da yazmıştım. Telefon Android 7'yi aldığından beri takılma, kasma problemleri yaşıyor. Bunu sadece ben de demiyorum, Note 5 Kullanıcıları Grubu'nda filan da yazanlar var. Android'de bir süre sonra kasmalar yaşanması kaçınılmaz bir gerçek. İOS kullanmadım hiç, son zamanlarda onda da kasmalar yaşanıyor deniliyor fakat Android kadar olmadığına eminim. Zamanında amiral gemisi diye çıkarılan telefonlar 1-2 sene içinde bir çöpe dönüşüyorsa ne anladım o işten, ona verilen paralara yazık.

Bence sen masal anlatıyorsun. Bende de Note 5 var, önceki cevaplarımda da yazmıştım. Telefon Android 7'yi aldığından beri takılma, kasma problemleri yaşıyor. Bunu sadece ben de demiyorum, Note 5 Kullanıcıları Grubu'nda filan da yazanlar var. Android'de bir süre sonra kasmalar yaşanması kaçınılmaz bir gerçek. İOS kullanmadım hiç, son zamanlarda onda da kasmalar yaşanıyor deniliyor fakat Android kadar olmadığına eminim. Zamanında amiral gemisi diye çıkarılan telefonlar 1-2 sene içinde bir çöpe dönüşüyorsa ne anladım o işten, ona verilen paralara yazık.
Ben ciddi bi kasma yaşamadım 2 yıllık telefon çok nadir takılma yaşıyorum ciddiye alınacak kadar değil.Benim iphone 5 ve 6 plusla ios deneyimim oldu ilk 1 yıl çok iyi stabil ama ios 9 gelince takılmalar başladı demek istediğim masal anlatmıyorum her iki ekosistemide tatmış biri olarak konuşuyorum.Ek olarak evde 4 yıllık Note 3 vardı bataryası hariç sapasağlam çalışıyodu bu birazda kullanıcıya bağlı.

iphone se mi eşime verdim,ios 9dan şu an 11.3'te,yağ gibi akıyo.Bende s8 var daha 1 yıl oldu,cacık oldu cihaz.2.el de iphone keyfinden para etmiyor yani.

Normalde IOS tercih ederdim ancak Windows'u sevmemenin ötesinde tiksindiğimden telefonun multitasking yapabilmesi çok önemli.Yani uygulamadan uygulamaya atlarım telefonda.Ondan dolayı Android daha uygun geliyor bana.

Normalde IOS tercih ederdim ancak Windows'u sevmemenin ötesinde tiksindiğimden telefonun multitasking yapabilmesi çok önemli.Yani uygulamadan uygulamaya atlarım telefonda.Ondan dolayı Android daha uygun geliyor bana.
Gerçekten telefonu çok kurcalayan,pc gibi kullanan insanlar için biçilmiş kaftan,zaten andorid yazılımı buna imkan veriyor.Yani ios gereksiz pahalı denebilir,prestij objesi olarak kullanılıyor denebilir,bunların hepsine katılırım.Ama kimse samsung şöle daha kaliteli böle daha iyi demesin lütfen.Yazılımın açık kaynak kodlu olması onu daha esnek yapar,daha iyi yapmaz.Telefonu olduğu gibi %100 çalışan uygulamalarla,minimum virüs tehtidi ile kullanmak isteyenler için ios'un alternatifi yok..Telefon servisi arkadaşım var,adam ekmeğini androidden kazanıyor %90.Alma dedi bana samsung pişman olursun dedi.Hakkaten oldum :) Ha zamanında 2 sene LG G2 kullandım mesela,inanın samsung kadar öle sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum.