RX 460 XFX 4 GB Siyah ekran

Furkan_737-800

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben bu ekran kartını 2 hafta önce 2. el aldım ve adam bana ekran kartınının son driverdan sonra 1750 mhz de oyunlarda siyah ekran oldugunu belırttı ama MHz düşürdüğümüz zaman. Bi sıkıntı olmadığını söyledi. Bende benim için sorun olmaz dedim PC sistemim zaten iyi değil MHz zaten düşürmek zorundayım yoksa darboğaz oluyor. Sistemim i3 550 4 Gb ram SSD ve 300 W psu. Ama önceki ekran kartım GTX 950 de 400 W psu istiyor bu ekran kartıda ama GTX 950 de böyle sorun yoktu sadece biraz over clock yaptığımda oluyordu. Benım bıde HDD var onu taktığım zaman oyunda FPS düştüğünü fark ettim dedim herhalde PSU yetmiyor ondan FPS düşüyor HDD çıkardım sonra, FPS düzeldi ama . Bazen PC ilk açtığımda hiç ekran gelmiyor, bazen Grundıg yazısı geliyor siyah ekranda kalıyor sonra masaüstü geçince driver hatası oldugunu söylüyor AMD . Ve bazenn video da olduğu gibi ekran gidip geliyor aldığım arkadaş bunun onda olmadığını ve sorunun benım VGA dönüştürücüde olduğunu söylüyor ve ben , kasayı biraz çektiğimde bu sorunun olduğunu gördüm ve onun doğru söylediğini fark ettim ama bazen hiç dokunmadan oluyor.

Son düzenleme:

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Kartta ısı problemi olabilir. Sıcaklıkları kontrol ediniz. Onun haricinde kart bozuk olabilir.

Furkan_737-800

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kartta ısı problemi olabilir. Sıcaklıkları kontrol ediniz. Onun haricinde kart bozuk olabilir.
Isı problemi yok gayet iyi soğutuyor ben O MHz düşürdüğumde bı şey olmuyor 4 5 saat oynuyorum sikitni yok ama MHz 1750 olduğu zaman masaüstünde sorun yok ama oyunda siyah ekran oluyor