Rom attıktan sonra telefonun hiçbir kulaklığı görmemesi

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Geçici olarak kullanmak için htc explorer cihaza android 4.4.2 kitkat omni patch yükledim ancak cihaz rom kurduktan sonra kulaklıkları görmemeye başladı.

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
:D o telefona cidden 4.4.2mi kurdunuz ?

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    327.3 KB · Görüntüleme: 186
Son düzenleme:

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
uygun kernel bulamadım bulsam kuracağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@bunekalabalık konu hakkında bilgin var mı?
Kusura bakmayın biraz geç gördüm, yüklediğiniz rom stabil değilmiş, eğer yedek aldıysanız geri yükleyin (fiziksel bir hasar da olabilir) kerneli kurmamışta olabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
5,171
Android sürümü değişiminde kernel da geliştirici tsrafınfan otomatikman değiştirilir. Özellikle bu romu kurduktan sonra şu kernel ı flashlayın diye belirtmedikleri müddetçe herhangi bir kernel değişikliği gerekmez.

Muhtemelen romda ses sürücüleri ile ilgili bir bug vardır. Çok yüksek bir ihtimal çözümüde romun xda konusunda belirtişmiştir.

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Kusura bakmayın biraz geç gördüm, yüklediğiniz rom stabil değilmiş, eğer yedek aldıysanız geri yükleyin (fiziksel bir hasar da olabilir) kerneli kurmamışta olabilirsiniz.
Android sürümü değişiminde kernel da geliştirici tsrafınfan otomatikman değiştirilir. Özellikle bu romu kurduktan sonra şu kernel ı flashlayın diye belirtmedikleri müddetçe herhangi bir kernel değişikliği gerekmez.

Muhtemelen romda ses sürücüleri ile ilgili bir bug vardır. Çok yüksek bir ihtimal çözümüde romun xda konusunda belirtişmiştir.
teşekkürler.