Roberto Bowling: Oyunda hack kalmayacak!

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Infinity Ward'dan Robert Bowling, kendisine Twitter üzerinden sorulan bir soruya verdiği cevapla, Modern Warfare ve Modern Warfare 2'nin birçok düzeltmeyi içeren yamalarının hazırlanmakta olduğunu söyledi. Zira hala bu iki oyundan birinin çoklu oyunculu seçeneklerini oynuyorsanız, sunuculardaki hilecilerden herkese gına geldiğini bilirsiniz.

5.jpg

Bowling, yamalarla oyunlarda "balance" yani denge ayarlarının yapılmayacağını, yalnızca kullanılabilen tüm hack'lerin etkisiz hale getirileceğini belirtti. Ayrıca Modern Warfare 2'de tek kişilik orduya dönüşen insanların da maalesef önüne geçemeyeceklerini ama bunun Modern Warfare 3'te ortadan tamamen kaldırıldığını belirtti. Yamanın ne zaman geleceği bilinmez ama hilecilerin yeni "hack"ler bulması çok uzun sürmeyecektir gibime geliyor açıkcası.

MK

Robert hocayı bayağı sevdim west i aratmıyor...

-----
85 liymiş bebe :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Multiplayer oyunlarda hile yapanlara lanet olsun ya. Single da takılırken istediğini yap multide bırakında adam gibi oynayalım. Crysis 2 de de aynı şey oldu. Oyundan soğudum resmen.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Multiplayer oyunlarda hile yapanlara lanet olsun ya. Single da takılırken istediğini yap multide bırakında adam gibi oynayalım. Crysis 2 de de aynı şey oldu. Oyundan soğudum resmen.

Genelde ergenler yapıyor hocam. Uyuz oluyorum bende. Beyin fakirleri.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
#23 MK Okuru, 13.08.2011 21:30 (+1)

Bu kadar sık oyun çıkarırsan bunlarla uğraşırsın.

Aynen her yıl oyun çıkaracan diye bi tarafını yırtarsan oyununa gereken özeni göstermezsen her türlü pislik kaynar tabi

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
istediği kadar oyunuyla uğraşsın bu yama çıksın birkaç gün sonra bununda hilecisi çıkar adamların işi bu hile yapmak yapımcı naparsa yapsın her türlü ;)