Rıdvan DİLMEN Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünü açıkladı...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
1588538027497.png

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin teknik direktör çalışmaları hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.
Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan programda Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün büyük ölçüde belli olduğunu söyledi.

Bielica ile Emre Belözoğlu'nun birlikte çalışacağını iddia eden Dilmen, "Nenad Bjelica'yı getirecek muhtemelen Fenerbahçe. Bjelica üzerinden değil, Emre Belözoğlu üzerinden gitmek lazım. Uzun yıllardır futbol içinde, vizyon sahibi, deneyimi yüksek. Muhtemelen sportif direktör oluyor. Emre Belözoğlu'nun sportif direktör olması, gelecek teknik direktörün riskini azaltıyor" dedi. Rıdvan Dilmen sözlerini, "O yüzden Bjelica'nın çok tartışılması gerekmediğini düşünüyorum. Emre Belözoğlu ile birlikte düşünmek lazım. Türkiye'yi bilen bir kardeşimiz, teknik direktörden çok sportif direktörün bu anlamda önemli olduğunu düşünüyorum." ifadeleriyle tamamladı.(K:Hürriyet)

Rıdvan DİLMEN diyorsa doğrudur diyorum.

Son düzenleme:

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Bu virüs nedeniyle spora ı kadar uzak kalmışım ki. Sankii yıllardır takip etmiyorum.

Bu arada konuyu iki defa açmışsın.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu virüs nedeniyle spora ı kadar uzak kalmışım ki. Sankii yıllardır takip etmiyorum.

Bu arada konuyu iki defa açmışsın.
Zaten kaydederken sorun olmuştu demek ki kaydetmiş, gerekli düzeltmeyi uyguladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet Fenerbahçeli' ler ne diyorsunuz şeytanın yorumları hakkında.

Reaksiyon puanı
10,325
Evet Fenerbahçeli' ler ne diyorsunuz şeytanın yorumları hakkında.

Sevgili BJKolik, bu habere yorum yapmadan önce bir konuyu düzeltmeme müsaade edersin inşaallah.
Rıdvan Dilmen biz Fenerbahçeliler için sevdiğimiz, saydığımız bir isimdir. Ama biz onu Rıdvan Dilmen olarak sevip sayıyoruz. ŞEYTAN isimlendirmesi cidden çok tehlikeli bir benzetmedir. Çünkü bunun dinen çok büyük bir vebali vardır. Rıdvan da bu konuda birçok defalar rahatsız olduğunu dile getirmişti. Bizim dinimizde bir kural vardır; "Birini küfür ile itham edersen, şayet o kişi kafir değilse, itham sahibine döner" denilir.

Ben senin bunu kesinlikle kasdetmediğini çok iyi biliyorum. Bunu iyi niyetle yazmış olduğunu da... Lakin, dinden, imandan haberi olmayan, dini ve manevi değerlere saygısı olmayan bazı gazeteci erbabının yaptığı bir yakıştırmaydı bu. Dediğim gibi bundan en çok rahatsız olan da bizatihi Rıdvan'ın kendisidir.

Ben sadece hatırlatmak istedim, umarım mazur görürsün. Bu sitede en çok değer verdiğim arkadaşlarımızdan biri olman hasebiyle vebal altına girmeni istemedim sadece. :)

Haberin içeriğine gelirsek, Dün de bu Bjelica hakkında bir haber yapmıştım, bizim FB kulübünde. Hoca bana göre çok iyi ve uygun biri bizim için. Şimdi bir de Emre onun yanına verilince kaymaklı, ballı börek olur. :D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Sevgili BJKolik, bu habere yorum yapmadan önce bir konuyu düzeltmeme müsaade edersin inşaallah.
Rıdvan Dilmen biz Fenerbahçeliler için sevdiğimiz, saydığımız bir isimdir. Ama biz onu Rıdvan Dilmen olarak sevip sayıyoruz. ŞEYTAN isimlendirmesi cidden çok tehlikeli bir benzetmedir. Çünkü bunun dinen çok büyük bir vebali vardır. Rıdvan da bu konuda birçok defalar rahatsız olduğunu dile getirmişti. Bizim dinimizde bir kural vardır; "Birini küfür ile itham edersen, şayet o kişi kafir değilse, itham sahibine döner" denilir.

Ben senin bunu kesinlikle kasdetmediğini çok iyi biliyorum. Bunu iyi niyetle yazmış olduğunu da... Lakin, dinden, imandan haberi olmayan, dini ve manevi değerlere saygısı olmayan bazı gazeteci erbabının yaptığı bir yakıştırmaydı bu. Dediğim gibi bundan en çok rahatsız olan da bizatihi Rıdvan'ın kendisidir.

Ben sadece hatırlatmak istedim, umarım mazur görürsün. Bu sitede en çok değer verdiğim arkadaşlarımızdan biri olman hasebiyle vebal altına girmeni istemedim sadece. :)

Haberin içeriğine gelirsek, Dün de bu Bjelica hakkında bir haber yapmıştım, bizim FB kulübünde. Hoca bana göre çok iyi ve uygun biri bizim için. Şimdi bir de Emre onun yanına verilince kaymaklı, ballı börek olur. :D
Sayın abim uyarın ve güzel düşüncen için gerçekten çok teşekkür ederim, bilmukabele abi. Niyetimi anlamışsın zaten, eskiden beri öyle derlerdi Rıdvan abimize. Ben koyu bir BEŞİKTAŞ' lı olarak Rıdvan Dilmen' i çok severim ve görüşlerine çok değer veririm. Bu hususlara dikkat ederim bundan böyle. Ayrıca bu yabancı TD gelirse iş yapar, iyi bir hoca bence de. Saygılar sunuyorum.

Reaksiyon puanı
10,325
Sayın abim uyarın ve güzel düşüncen için gerçekten çok teşekkür ederim, bilmukabele abi. Niyetimi anlamışsın zaten, eskiden beri öyle derlerdi Rıdvan abimize. Ben koyu bir BEŞİKTAŞ' lı olarak Rıdvan Dilmen' i çok severim ve görüşlerine çok değer veririm. Bu hususlara dikkat ederim bundan böyle. Ayrıca bu yabancı TD gelirse iş yapar, iyi bir hoca bence de. Saygılar sunuyorum.
Çok şey istediğimi düşünmeyeceğini bilseydim, başlığı da bu doğrultuda düzeltmeni temenni ederdim. :)

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
İnşallah stopper oynamayı biliyordur gelen TD. Bu sefer farklı pozisyon oyuncusunu oynatmasına izin vermeyeceğiz, bizzat hoca stopper oynayacak.

Reaksiyon puanı
10,325
Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
10,325
2 Yıl sonra yine isterler bak gör ağabey buraya yazdım. Yemin ediyorum Başkan'a istifa ettirecekler :D.
Sen böyle deyince benim aklıma birşey geldi: Galiba tribün liderleri diyorlar ya, -benim nezdimde- çete reisleri. Onları satın alıp biraz menfaatlendirince vaziyeti lehine dönderebiliyorsun gibi düşünüyorum. Ve galiba da bu adamlar çok etkili oluyor. Keşke Ali KOÇ bunları hiç dinlememiş olsaydı.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
@|Ⓢєччαh| Abim ve Degerli Mod'um @BJKolik

@|Ⓢєччαh| Abim'in Guzelce Aciklamasina Oldugu Gibi Katiliyor ve Arkadaslarimizinda Bu Konuda Dikkatli Olmasini Tavsiye Ediyorum.

Ridvan Abimiz'i Bir Futbol Sever Olarak Sever Sayarim ki Kariyeri Cok Erken Bitmis Olasada Zamaninin Otesinde Bir Oyuncuymus.

Seytan Lakabina Gelince, Kendisinin Belirttigi Uzre Nazillide Oynarken Kemal Hoca Kendisine "bu çocuk şeytan gibi oynuyor, düşünüyor dediği için " Seytan Lakabinin Ordan Takildigini Fakat Bu Lakabi ve Kendisine Soylenmesinden Hosnut Olmadigini Belirtmistir.

Not : Tevafuk'a Bakin ki Ben Daha Konuyu Gormezden Evvel Ridvan Dilmen'in Futbol Hayatinin Anlatildigi Videoyu Izliyordum Sonrasinda Buraya Geldim. Yukarida Yazdigim Bilgiler Gerek Video Gerekse Kendi Arastirmalarim Sonucu Edindigim Bilgilerdir. :)

Iyi Forumlar.

Reaksiyon puanı
10,325
Seytan Lakabina Gelince, Kendisinin Belirttigi Uzre Nazillide Oynarken Kemal Hoca Kendisine "bu çocuk şeytan gibi oynuyor, düşünüyor dediği için " Seytan Lakabinin Ordan Takildigini Fakat Bu Lakabi ve Kendisine Soylenmesinden Hosnut Olmadigini Belirtmistir.

Eyvallah X, teşekkür ederim. Bak ben de işin bu tarafını bilmiyordum. Yani böyle detayını ilk kez duymuş oluyorum.

• Beğen
Reactions: _X_

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
eğer doğru ise, sahada takımı yönetmek, NTV spor programında masa başında taktik vermek gibi miymiş göreceğiz. Masa başında atıp tutmak kolay oluyor tabi, bakalım saha kenarı performansın nasıl olacak...

Reaksiyon puanı
10,325
eğer doğru ise, sahada takımı yönetmek, NTV spor programında masa başında taktik vermek gibi miymiş göreceğiz. Masa başında atıp tutmak kolay oluyor tabi, bakalım saha kenarı performansın nasıl olacak...
Muhterem abim, sanırım yanlış anladınız! Takımı Rıdvan yönetmeyecek, o sadece yeni gelme ihtimali olan yabancı bir hocanın ismini vermiş sadece. :)

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
358
Kim gelirse fenerbahçe'ye hayırlı olaması vesilesiyle şöyle şampinyonlar ligi çeyrek finale taşıyacak takıma ve tekniktiröktere ihtiyaç var süper toto süper lig için en az 2.Sıraya yükseltsin.

Reaksiyon puanı
10,325
Eyvallah, çok yükseldim bu Rıdvana abi. Gıcık herif.
Evet kıymetli abim, masa başından taktik vermek de ayrı bir olay tabii. Ama neylersin onun işi de böyle bişey işte. Takım yönetmese bile yönetenler kadar para kazanıyor o işten. :) Derdi yok, stresi yok... Veriyor gazı, veriyor taktiği, milyonları götürüyor böylece. Bu diğer ülkelerde de böyle. Antrenörlük zor gelen ünlü futbolcular yorum yaparak kazanırlar. :)

• Beğen
Reactions: _X_
Reaksiyon puanı
8,023
Bjelica + Emre Belözoğlu , üstüne defans da aldık mı 20-21 sezonunu oynamaya gerek yok şampiyon bellidir :D