An0myn0un

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar merhaba. Ben kendi çapımda bir şeyler deneyen bir öğrenci, aynı zamanda yazılımcı adayıyım. Şu an Deneyap'ta siber güvenlik dersi alıyorum. Ben bir program oluşturdum: Hetracap. hetracap, Windows işletim sistemlerinde kullanılan bir Wi-Fi şifre yakalama aracıdır. Bu araç, Windows'un yerleşik işlevlerini kullanarak, bilgisayarınızdaki tüm Wi-Fi ağlarının şifrelerini yakalayabilir. bu metni tabii ki de Bard'dan oluşturdum ama rastgele değil, Bard'a Hetracap'in kodlarını falan verdim, bazen aldığım hatalarda ona danıştım ve sonuç kodda Bard'a benim için Hetracap'in amacını belirten bir yazı oluşturmasını istedim. İşte sistemi analiz et butonu var ona basıyon sonra HetraCap.txt dosyasına bir de ekranın ortasındaki Label'e o Wireless üzerinden bağlandığın SSID'leri ve şifrelerini yazıyor. Renk falan değiştirebiliyoruz; mavi, kırmızı, yeşil, siyah, beyaz (default). Bunu canım sıkıldığı için yapmıştım açıkçası. Ben hetracap için bir site ve forum kurdum. Hatta glitch kullanarak güncel sürümü Glitch'deki projeme yazdım sonra asıl koda canlı güncelleme kodu bile ekledim. Mevcut sürüm ile glitch projemdeki sürümü karşılaştırıp msgbox atıyor. Sizce ben buna daha ne ekleyebilirim? Bunu nasıl geliştirebilirim? Ayrıca ağ güvenliği, IP adresi, MAC adresi falan eklemeyi denedim ama ağ güveliğine ağ şifresini, IP adresine yes, Mac adresine ise hiçbir şey yazmıyor. Bu arada kodu Python ile yaptım, PyInstaller ile exe formatına dönüştürdüm. Forum kuralları gereği link veremiyorum, reklamdan sayılıyor.