Playstation 4 Almayı Düşünüyorsanız Buyrun;

armadillo21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar, PS4 bu yıl'ın sonlarına doğru satışa sunulacak.Hatırlatmak isterim PS3 ilk çıktığı zaman FAT kasa sonra SLİM sonra SÜPER SLİM çıkardı, FAT Kasaların bazılarında WiFi yoktur, Kart okuyucu yoktu, bana kalırsa benim kanaatim PS3 almayı düşünen varsa bence alsınlar çünkü PS4 çıkacak sonra başka modelleri çıkabilir, sony her geçen gün yeni bir şey üretmekte, eğer PS3 almayı düşünen varsa bence alsınlar, PS4 tam otursun öyle satın alın derim.Üstelik 17 Eylülde Grand Theft Auto Sersinin 5.versiyon geliyor! :) hem onu oynarsınızz sonra PS3 gayet makul bir fiayata satar üstüne paranızı eklersiniz PS4 satın alırsınız dediğim gibi tam oturunca alın tavsiyemdir, PS3 FAT 40GB Özdilek'ten 1.299TL GTA 4 oyunlu satın almıştım 2 ay sonra 800TL satılmaya başladı ilk çıktığı zamanlarda alırsanız benim gibi pişman olursunuz PS4 tam otursun o zaman alın derim arkadaşlar...

Eleştirilere açığım, dediklerimi eleştirenler muhakak olacaktır, saygım sonsuzdur, herkesin fikrini öğrenmek isterim.

İyi Forumlar dilerim..

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Modelin eksiklikleri muhakkak olacaktir, sistem hatasi gibi daha ciddi sorunlar da olacaktir, fiyati 1 sene sonra oldukca dusecektir... Ama ilk kullananlar arasinda olmanin yerini alabilir mi onu tartisalim :D yoksa dediklerinde haklisin

gagilo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben türkiyeye gelir gelmez sahip olmayı düşünüyorum şahsen... ve wacht dogs ile birlikte ;)

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam esasında çok güzel anlatmışsın durumu benim arkadaşın komşusu ilk çıktığı zaman almıştı ama sarı ışık vermekten helak olmuştu makine sonunda slim almıştı onu kırdırdı mutlu mesut oynuyo şuan :)

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Amazondan ps4 alsak gümrükte takılır mı ?

hayrettinnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla paramı oyunlara saklamak istediğim için maalesef ps4 yada xbox1 alamıyacağım ekran kartımı yeniledim mi bi farkı kalmıyacak ps4 ten :)
ama param olsa acımam veririm ps4'e

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Hemen çıkınca alınmaz biraz beklemekte yarar var. İlerleyen zamanda paket içeriği de değişiyor bu da artı bir durum yaratıyor zaten. Ha call of duty ghosts u PS4 te oynamak isterdim çıktığında ama beklicem (belki de bekleyemem) :)

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kardeş çinden mp3 getirttim o hariç ebaydan aldığım yada amerikadan gelen herşey takıldı.ayrıca ps4 kolisiyle beraber büyük paket olucaktır.bunu gözden kaçırmaları imkansız.2. el fotoğraf makinesi getirttim 75-TL ötv ödedim.Eğer gümrüğe takılmadan getirtebilirse ne mutlu.bizde faydalanmış oluruz.Belki bayram zamanı biraz tolerans gösterebilirler.amazondan alınanlar UPS ile mi geliyor?

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
içerisinde sastış irsaliyesi yoksa direkt gümrüğpe takılıyor, ayrıca irsaliye varsa da ürün tutarı 100 dolardan yüksekse gümrük vergisi ödersiniz. 100 dolar altındaki ürünlere vergi ödenmiyor. kargolar direkt zaten kargo gümrüğüne geliyor.

frozen_king

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"Toptanci tanıdık var kesin düşer bize :D bi teşir tv de teşir ps4 kurar oynarız walla . " Dedi Patron :D

BF3 GAMER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PS4 çıkacak ta Xbox One ne zaman çıkacak bilen var mı?

MelisDerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ps4 ü amazon dan aldım. evet gümrüğe takılıyor ama yine de daha ucuza geliyor :D amerikadaniste.com diye bi site aracı oldu. operasyon işini çok iyi biliyorlar :s

normalde gümrüğe takılırsa birkaç gün uğraşmam gerekiyordu, ya da gümrükten çekmesi için bu işleri yapan birisine 300 lira gibi bir ödeme yapmam gerekiyordu, amerikadaniste bunu 45 liraya aynı gün halletti. :clap:

neyse, sonuç olarak 439 dolar ps4 + 150 dolar gümrük işlemleri + 82 dolar kargo ücreti ödedim. Yine de Amazon'dan almak daha karlı oldu :)