PES 6 Phoenix Patch (2011/2012 Sezon)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben bunu indiriyorum ama paralı falan deildir dimi bu bedavamı bu sonra g**e gelmiyelim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardım istiyorum. herşey çok güzel oldu ama oyuncu isimleri çok alakasız. değişik futbolcular var. ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediğin herşeyi yaptım fakat oyuna tam girerken oyundan atıyor veya editmoda girerken neden olabilir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmaz. pes7 için başka yama var

kardeşim ben bu patchi hd oynama özelliği olduğu için indirdim fakat oyun hd fln deil bunu nasıl hd yapıyoruz 0_text vs yükledim hepsini sadece boot pack yüklemedim acaba sorun nedendir ?

Yardımcı olabilirimisin

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
kardeş ben bunu indiriyorum ama paralı falan deildir dimi bu bedavamı bu sonra g**e gelmiyelim

Yama bedava telaşa gerek yok

yardım istiyorum. herşey çok güzel oldu ama oyuncu isimleri çok alakasız. değişik futbolcular var. ne yapmalıyım

Option file dosyasını yüklemeyi unutmuşsunuzdur. option file dosyasını da kurun.

dediğin herşeyi yaptım fakat oyuna tam girerken oyundan atıyor veya editmoda girerken neden olabilir ?

nedenini bilemeyeceğim. Yama yapımcılarının sitesinden bu sorunuzun cevabını öğrenin lütfen.

kardeşim ben bu patchi hd oynama özelliği olduğu için indirdim fakat oyun hd fln deil bunu nasıl hd yapıyoruz 0_text vs yükledim hepsini sadece boot pack yüklemedim acaba sorun nedendir ?

Yardımcı olabilirimisin

Yama hd değil güzel kardeşim sen yanlış anlamışsın. Çimler hd oluyor yüklersen fakat oyunu kastırabiliyor bu sebepten tavsiye etmiyorum.
:cool:s.a winspos6 öyle birşey linki yok ?

Güncel linkler için lütfen yama yapımcısı olan evoweb sitesine bakın.

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pes 6 türkçe menü lazım spiker şart değil sadece menü lazım sizde varmıdır acaba?