pc sorunu

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
beyler ben leptobu kapagını kapatarak kapatıyorum ancak bazen oyunlarda 95c buluyorum bu normal deil çünkü eskiden 55 iken 95 e cıkması normal deil haliyle leptobu kapatıp 1 saat bekleyip açıyorum degerler eski haline dönüyor yani 55c . acaba leptobu kapgından kapattıktan sonra actıgında kapagını kapatmadan önce duran uygulamalar karsına cıkıyor kısmen pc açık gibi oluyor yani uzun süre oyle tuttugum için mi öyle yani kapaktan kapatmamak mı lazım pc uzun süre açık mı saylıyorda derece artıyor

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Şöyle Söyliyeyim 95 C Normal Bir Rakam Değil Bu Sorun ;

1-)Anakarta Sıkılan Jel Diye Bir Şey Var İşlemciyi Falan Soğutuyor O Bitmiş Olabilir

2-)Fanına Toz Kaçmış ve Fanı Yavaşlatıyor Olabilir (PC Daha Çok Isınıyor Yani)

3-)Çok Fazla Programı Açık Bırakıp Bir De Oyun Açarsan Çok Isınır

4-)Sistemini Aşan Oyunları Açıyor Olabilirsin

Umarım Yardımcı Olabilmişimdir
Muhtemelen Sorun Bunlardan Kaynaklanıyodur

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Şöyle Söyliyeyim 95 C Normal Bir Rakam Değil Bu Sorun ;

1-)Anakarta Sıkılan Jel Diye Bir Şey Var İşlemciyi Falan Soğutuyor O Bitmiş Olabilir

2-)Fanına Toz Kaçmış ve Fanı Yavaşlatıyor Olabilir (PC Daha Çok Isınıyor Yani)

3-)Çok Fazla Programı Açık Bırakıp Bir De Oyun Açarsan Çok Isınır

4-)Sistemini Aşan Oyunları Açıyor Olabilirsin

Umarım Yardımcı Olabilmişimdir
Muhtemelen Sorun Bunlardan Kaynaklanıyodur
ben pc yi kapatıp tekrar açıyorum eski haline yani 54 c ce de çalışıyor oyunlar ben sadece kapagı kapatınca pc si açık kalıyor mu oluyor ve neden pc yi kapatıp 1 saat sonra açınca eski haline geliyor diye soruyorum

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
ben pc yi kapatıp tekrar açıyorum eski haline yani 54 c ce de çalışıyor oyunlar ben sadece kapagı kapatınca pc si açık kalıyor mu oluyor ve neden pc yi kapatıp 1 saat sonra açınca eski haline geliyor diye soruyorum
Pcyi kapatınca işlmeci çalışmadığı için pc soğur. Pcnin bu kadar ısınmasını neden büyük ihtimalle fanının tıkanması

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Pcyi kapatınca işlmeci çalışmadığı için pc soğur. Pcnin bu kadar ısınmasını neden büyük ihtimalle fanının tıkanması
kardesşim ztn ben pc yi açıp kapatınca bidaha oyunlarda 95 c ye cıkmıyor sadece leptobu kapaktan kaptınca ve uzun süre yani 24 saat fln sonra 95 c cıkıyor oyunlarda bunun sebebini soruyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

yardımcı olacak vr mı?

Son düzenleme: