Oyun Oynarken Pc Ekran Gidiyor Ve Pc Resetliyor .

©MeteHan©

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar foruma yeni üye oldum konu nereye açılır pek bilmiyorum ama bir sorun var . Pc ile oyun oynarken pc ekranı birden kapanıyor " No Signal " diyor . Ardından pc kendine reset atıyor (atmaya çalışıyor :biggrin: ) . Sorunumun büyük bir ihtimal ekran kartının fazla ısınmasından dolayı olduğunu sanıyorum . Ekran kartının modeli NVIDIA GeForce 210 . Ram : 1Gb . Zaten sistem kötü belki de sistem yüzünden oluyodur . Cevaplarınızı bekliyorum . Şimdiden teşekkürler :rolleyes: .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Acill . Lütfen çünkü oyunu 30 dk oynuyorum tak gidiyor . Normalde yine 2-3 saat gidiyor , format attım Win 7 Ultimate . Hiç Xp'de olmuyodu geçen sene Win 7 attım sonra 2 -3 ay geçti böyle olmaya başladı . Yardım ederseniz çok sevinirim . :rolleyes:

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Islemci + ekran karti fanini (varsa) temizle. Isinmadan dolayi degilse sürücüleri güncellemeni öneriyorum.

Oynadigin her oyunda böyle mi?

©MeteHan©

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oynadığım tek oyun var . Wolfteam . Oynarsam bide Volvo the Game oynuyorum . Can sıkıntısından :biggrin: . O da zaten kötü bir oyun hiç olmuyor onda . Ama 2-3 saat internette takılırken felan gidiyo .