Oturum Açma Erişim Hatası

ekmekşarapsenbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hotmail adresim de ki msjlaıma ulaşamıyorum lütfen b yardım edin bayağıdan beri acmıyordum bi actım bu hale gelmiş ne yapmışım onuda bilmiyorum.bu işerdende pek cakmam zatenn ne yapıcam bi caresivarsayardımlarnızı bekliyorum

Yardım
[SIZE=+0]Oturum Açma Erişim Hatası[/SIZE][SIZE=+0]Hesabı Kapalı. Erişim Engellendi.[/SIZE].dienice a {font-family:verdana,sans-serif;font-size:14;}.dienice li {font-family:verdana,sans-serif;font-size:14;}.dienice td {font-family:verdana,sans-serif;font-size:14;}
Kullanım Koşulları ihlalleriyle ilgili kuşkular nedeniyle hesabınız kapatıldı. Hesabınızın yeniden açılmasını istiyorsanız, lütfen aşağıdaki yönergeleri uygulayın:
1. Aşağıdaki bağlantıyı tıklatın ve adınızı, size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi ve kapatılan hesabın adını sağlayarak e-formu doldurun.
2. Lütfen Seçiminizi Yapın etiketli kutuda "Bağlantı/Oturum Açma Sorunu" girişini seçin.
3. Sonraki Lütfen Seçiminizi Yapın etiketli kutuda, "Hesap Kapatıldı. Erişim Engellendi." girişini seçin.
4. Kırmızı yıldız (*) ile işaretli ek iki soruyu (gerekli alanlardır) yanıtlayın ve sonra Gönder'i tıklatın. Bir temsilci hesabınızı gözden geçirecek ve hesabınız yeniden açılırsa 24 saat içinde size bildirimde bulunacak. Lütfen birden fazla bilet GÖNDERMEYİN, bu durum özgün biletinizin işlenmesini geciktirir. Hesabınızı yeniden açmak için istek gönderin

clear.gif
böle bişey var ama yapıyorum devm edyorum olmuyr lütfen bi el atalımsuna:d arkadşar

:wassat:

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Forum kurallarına değinecek olursak

Forum Kuralları (Kural-13) :
13. Başlıkta ve mesaj içeriğinde yazı yazarken normal cümle kurallarına uyulmalıdır. Yazıların hepsinin büyük ya da hepsinin küçük harf olması, yanlıştır. (örn: Örnek Başlık ya da Örnek başlık) şeklinde yazılabilir.

Forum Kuralları (Kural-3) : Başlıklar açıklayıcı olmak zorundadır. "Yardım", "İmdat" gibi başlıklar açmak yanlıştır, açılan konuda sorun çözüldükten sonra başlıkta “[Çözüldü]” şeklinde not düşülmelidir.

Siz bu uygulamayı gerçekleştirdikten sonra ne kadar zaman içerisinde tekrar hesabınıza girmeyi denediniz.