One Plus 7 Pro ülkemizde satışta değil yurt dışından getirirsem açtırmada vs. sıkıntı yaşar mıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

CAPİTAN JS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biliyorsunuz One Plus 7 Pro ülkemizde satışta değil eğer yurt dışından getirirsem açtırmada vs. sıkıntı yaşar mıyım ?

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
valla kardeşim bende bu sorunun cevabını arıyorum. Fakat artık sistem değiştiği için telefonu getirmek mesele değil telefonu getiren kişinin üzerine kayıt olması gerekiyor. Kayıt ettirdin diyelim bu seferde kayıt ettiren kişinin üzerine simkart kullanman gerekiyor. Diyelim bunuda hallettin bu sefer o telefonu satamazsın. Eğer diyorsanki ben bu telefonu bozulana kadar kullanıcam güzel cihaz kullanılır. Benimde almak istediğim tek cihaz hatta. Sana tavsiyem şöyle olur yurtdışından getirmek yerine büyük alışveriş sitelerinin hepsiburada,amazon vs onların getirmelerini bekle. getirmezlerse hiç bulaşma yedek parça sorunuda yaşarsın çünkü.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
valla kardeşim bende bu sorunun cevabını arıyorum. Fakat artık sistem değiştiği için telefonu getirmek mesele değil telefonu getiren kişinin üzerine kayıt olması gerekiyor. Kayıt ettirdin diyelim bu seferde kayıt ettiren kişinin üzerine simkart kullanman gerekiyor. Diyelim bunuda hallettin bu sefer o telefonu satamazsın. Eğer diyorsanki ben bu telefonu bozulana kadar kullanıcam güzel cihaz kullanılır. Benimde almak istediğim tek cihaz hatta. Sana tavsiyem şöyle olur yurtdışından getirmek yerine büyük alışveriş sitelerinin hepsiburada,amazon vs onların getirmelerini bekle. getirmezlerse hiç bulaşma yedek parça sorunuda yaşarsın çünkü.

+9999 birde performans istiyorsa arkadaşa xr öneririm.

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
X ve xr kullandım 1 sene kadar lakin ben önermiyorum. Parasını hakettiğini düşünmüyorum. Kişisel fikrim bu yönde

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
X ve xr kullandım 1 sene kadar lakin ben önermiyorum. Parasını hakettiğini düşünmüyorum. Kişisel fikrim bu yönde

xr 1 sene kullanmamışsınızdır. :) Ama bu hatayı geçersek, yani önemsemezsek. Neden memnun değildiniz, ekran kalitesinden dolayı mı?

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
gayet memnundum bi problem yaşamadım allah için. ben sadece parasını haketmediğini düşünüyorum muadillerine göre

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
oneplus markası keşke resmi olarak ülkemize gelse çünkü oneplus 7 ve 7 pro almak çok sıkıntı aldın diyelim sim kilidini açtırman gerekiyor pasaport kayıtlı gelen cihazı açtırmak için bir ton para veriyon elden çıkarmak sıkıntı

Son mesajlar