Oculus Rift Sadece Windows'u Destekleyecek

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Oculus Rift Sadece Windows'u Destekleyecek

Oyun odaklı geliştirilen sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift'ten Mac ve Linux kullanıcılarını üzecek bir haber geldi. Oculus Rift sadece Windows destekleyecekmiş. İşte detaylar

Oculus Rift'i çıktığında satın almayı düşünüyor musunuz?

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Ne zaman gelecek yahu.Bekle bekle nereye kadar.

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sistem gereksinimleri dolayısıyla pek geniş bi kitleye hitap edeceğini sanmıyorum

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ey okuyucu sizce de bu başlık çok komik değil mi? Ya sıkıyorsa desteklemesin!

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Yok bu satmaz, yok ne kadar gereksiz bi ürün... Ya ben bu kadar boş yorumlar görmedim. Ürettiği hiçbişi olmayan, konu hakkında bilgisi olmadan fikir sahibi olan insanlar... Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gözlükleri geleceğin teknolojileri. Sadece oyunlar konusunda da değil çok geniş kullanım alanı sunuyorlar. En basit örnek; Norveç ordusu tanklarda kullanılmak üzere Oculus VR gözlüklerden sipariş verdi. Gözlüklerin yeni versiyonları 2K çözünürlükte çalıştığından sistem gereksinimleri oldukça yüksek, zira eski Full HD versiyon baş ağrısına sebep olmaktaydı. Bu sistem gereksinimleriyle cihazların oyun konsollarında ya da MAC'lerde çalışmasını beklemek hayalperestlik olur...

Reaksiyon puanı
16,118
genede hayal perestlik bunu yapmak millet antikacı.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Böyle bir sistem istiyorsa zaten Mac üzerinde çalışması gereksiz, Mac lerde böyle ekran kartı bulamazsınız :)