Haber Nöbetçi Forvet Michy Batshuayi’nin Gelecek Sezondaki Durumu

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,675
Michy Batshuayi (Batsman 🦇)
Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon 3.5 milyon € karşılığında Chelsea’den aldığı Michy Batshuayi bu sezon 40 maçta 23 gol ve 3 asistlik katkı sağladı. Bu skor katkılarının büyük bir kısmını sonradan oyuna girerek verdi.

Pazarı Geniş İsteyeni Çok
Oyuncu şu anda tamamen lige odaklanmış durumda ve takımda da mutlu fakat yaz transfer döneminde kapısını çalmak için 10’dan fazla kulüp oyuncunun menajeri ile temasta. Menajeri bir süredir yoğun bir şekilde kulüp temsilcileri ile görüşüyor.

1714584479037.jpeg

Fenerbahçe Ne Yapıyor?
Fenerbahçe sezon sonu oyuncunun sözleşmesinde bulunan +1 yıllık sözleşme uzatma maddesini devreyi sokmayı planlıyor. Bu maddeyi kullanıp ardından oyuncu ve temsilcisi ile görüşecek. Daha sonrasında ise oyuncuya gelen teklifleri değerlendirmeyi düşünüyorlar çünkü hem Batshuayi düzenli oynamak istiyor hemde yedek santrafor için kulübe olan maaliyeti çok fazla.

Oyuncunun satışından yönetim aşağı yukarı 20 milyon € civarında gelir belirledi.

✍🏼 Varsa sorularınızı ve görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın

Epes patos

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Michy Batshuayi (Batsman 🦇)
Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon 3.5 milyon € karşılığında Chelsea’den aldığı Michy Batshuayi bu sezon 40 maçta 23 gol ve 3 asistlik katkı sağladı. Bu skor katkılarının büyük bir kısmını sonradan oyuna girerek verdi.

Pazarı Geniş İsteyeni Çok
Oyuncu şu anda tamamen lige odaklanmış durumda ve takımda da mutlu fakat yaz transfer döneminde kapısını çalmak için 10’dan fazla kulüp oyuncunun menajeri ile temasta. Menajeri bir süredir yoğun bir şekilde kulüp temsilcileri ile görüşüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 189509

Fenerbahçe Ne Yapıyor?
Fenerbahçe sezon sonu oyuncunun sözleşmesinde bulunan +1 yıllık sözleşme uzatma maddesini devreyi sokmayı planlıyor. Bu maddeyi kullanıp ardından oyuncu ve temsilcisi ile görüşecek. Daha sonrasında ise oyuncuya gelen teklifleri değerlendirmeyi düşünüyorlar çünkü hem Batshuayi düzenli oynamak istiyor hemde yedek santrafor için kulübe olan maaliyeti çok fazla.

Oyuncunun satışından yönetim aşağı yukarı 20 milyon € civarında gelir belirledi.

✍🏼 Varsa sorularınızı ve görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın
Gitmesin, Batman'ım.

Son düzenleyen moderatör:

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
465
Haber için eline sağlık, dostum.

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,675
Onuachu isteriz seneye, Dzeko dedenin bacaklar artık futbol oynamaya izin vermiyor.
Yok yok, Allah korusun. 😅
Mevcut yönetim, seneye için nitelikli isimler üzerinde yoğunlaşma planındalar. Daha iyisi gerekiyor.

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,675
Mevcut yönetimi yazın yeme şeklim
Şubat ayında sorduğumda aday olmayacağını söylüyordu, o zamanlar Ali Koç. O zamandan bu yana kaç kez daha sordum, saymadım. Hep aynı cevap: Aday olmayı düşünüyor ve çalışıyor. Hala daha aday olmayı düşünüyor, hatta olacak diyebilirim. Tabii ki bu dinamik bir süreç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onuachu seneye Goztepe'de.
Trabzon, aklı varsa hiç beklemeden alır bonservisle.

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,975
Şubatta soruşturmuştum aday olmayacağım diyorlardı o zamanlar Ali Koç. O zamandan bu zamana kaç kere daha sordum saymadım hep aynı cevap aday olmayı düşünüyor ve çalışıyor diye. Hala daha aday olmayı düşünüyor hatta olacak diyebilirim tabiki bu dinamik bi süreç.

Trabzon aklı varsa hiç beklemeden alır bonservisle
Aday olacağı, kongrede paralı trollerine pankart açtırmasından belliydi. En geç GS maçına kadar adaylığını açıklayacak, bence.

20240502_002023.jpg

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,203
Şubatta soruşturmuştum aday olmayacağım diyorlardı o zamanlar Ali Koç. O zamandan bu zamana kaç kere daha sordum saymadım hep aynı cevap aday olmayı düşünüyor ve çalışıyor diye. Hala daha aday olmayı düşünüyor hatta olacak diyebilirim tabiki bu dinamik bi süreç.

Trabzon aklı varsa hiç beklemeden alır bonservisle
Bonservisinin Soton'daki sahipleri aynı zamanda Göztepe'nin sahibi. Göztepe de Süper Lig'e çıktı, muhtemelen orada devam edecek.

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,675
Bonservisi Soton'da ki sahipleri Goztepe'nin sahibi ayni zamanda. Goztepe'de super lige cikti muhtemelen orada devam edecek.
Evet, sahiplerinin aynı olması büyük avantaj, transfer açısından. Neyse, Fenerbahçe falan almaya kalkmasın da.

Aday olacağı kongrede paralı trollerine pankart açtırmasından belliydi en geç gs maçına kadar açıklayacak adaylığını bence.
Ekli dosyayı görüntüle 189521
Şöyle bir bilgi de ekleyeyim, Ali Koç bu kongrede çok farklı şeyler söylemeyi planlıyordu, bunların içinde adaylık da vardı. Ortamdan beklediği havayı, gazı alamadı, zaten konuşması da tatsız tutsuz oldu.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,203
Evet, sahiplerinin aynı olması büyük avantaj, transfer açısından. Neyse, Fenerbahçe falan almaya kalkmasın da.

Şöyle bir bilgi de ekleyeyim, Ali Koç bu kongrede çok farklı şeyler söylemeyi planlıyordu, bunların içinde adaylık da vardı. Ortamdan beklediği havayı, gazı alamadı, zaten konuşması da tatsız tutsuz oldu.

Bizim alacağımızı sanmıyorum. İtalya’dan bakıyorlar, bizimkiler. Tabii, Ali Koç giderse muhtemelen Branco’da gideceği için transfer operasyonu nasıl ilerler bilemiyorum.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,574
Kesinlikle gitmemesi lazım, ligi de çok iyi şekilde tanıdı. Bir sonraki sezonda çok iyi yere gelebilir. 50dk.'da bir gol atmış adam, ya.