Ninja Blade – %100 Türkçe Yama. Altyazı,Menü %100 Türkçe

buyuk

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Ninja%252520Blade%25255B6%25255D.jpg

Yıl 2015, küçük bir kasaba, bilinmeyen bir gücün saldırısına uğradı. Kurtulanlar hükümet gözetimindeki bir tesiste araştırılıyorlar. Bir enfeksiyon kapmış olabilirler mi? İnsanlık tehlike altında mı? Alpha-Site adı verilen tesis, birçok saldırıya karşı muhteşem bir koruma sağlıyor. Ama gördüklerime dayanabileceğini sanmıyorum. Sağ kalanlarda bir tuhaflık var. Artık yemeklerini çiğ yiyorlar, özellikle etleri!

Araştırmacılarımız bunun nedeninin “Alpha-Worm” olduğunu söylüyorlar. Doktor değilim, fakat eminim ki tedavi edilemez. Geleneksel ilaçlar işe yaramıyor. Virüs güçleniyor. Sağ kalanların genleri mutasyon geçirmeye başladı. Bu tuhaf uzantılar da neyin nesi? Aptal bilim adamları. Onları kontrol edemeyeceğiniz şeylerle oynamayın diye uyarmıştım, ama oynadılar. Virüs bilim adamlarına saldırıyor. Ancak birkaç tanesi kurtuldu. Onlar da hastalık kapmışlar. Ordu geliyor ve tüm tesisi yok etmeyi planlıyorlar. Virüs çok yayıldı, bunun işe yarayacağını sanmıyorum. Hükümet paniğe yol açmamak için, virüsün varlığını saklıyor. İş bir kez daha bize düşüyor. Biz G.U.I.D.E takımıyız. Hükümet bu işin önünü kesebileceğimize emin. Ben kim miyim? Adım Ken ve virüse karşı bağışıklığım var. Modern zamanların ninjasıyım. Her şey artık başlasın! Kaderimizi biz çizeceğiz!

Download: http://www.tryama.net/download/turkceyama.asp?id=2645